Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszkető, duzzadt kis szemérem...

Viszkető, duzzadt kis szeméremajkak. Rendellenes folyásom nincs. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Pár hete jelentkezett ez a tünet már mondtam a dokimnak de ő semmi rendelleneset nem látott. Most viszont észrevettem a hüvelybemenetnél egy pici piros foltot és onnan indul ki a viszketés. A jobb kis szeméremajkam van csak megduzzadva és enyhén piros is.

A viszketés az őrületbe kerget.

Orvoshoz most nem tudok menni mert nincs.

Volt már valakinek ilyen jellegű problémája?

Remélem nem lesz baja a babámnak belőle.


2012. dec. 23. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet egy kis gombás fertőzést összeszedtél. Ami nekem ilyen helyzetben bevállt egy kis kamillás törölgetés. Híg ecetes vízbe most nem ajánlom, hogy bele ülj nem tudom, hogy mennyi8idős terhes vagy, de ha szoktál ülőfürdőzni akkor még ez is beválhat. Amikor nem vagyok babás és úgy érztem nincs rendben valami akkor azt csinálom. Esetleg intim szappant is használhatsz de ne minden nap, mert akkor a szervezeted saját maga nem fog tudni a hüvely flórát helyre állítani. Én két három naponta használom.

Viszont ha más nincs akkor ügyeletre mennék el megmutatni, mert ha gomba akkor esetleg adnak neked valami kúpoit. Ja és most a pároddal ne szeretkezzetek mert az ha fertőzés akkor feljebb is viheti.

2012. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

15 hetes vagyok.

Tavaly volt már ehhez hasonló tünetem de akkor hüvelygyulladással együtt jelentkezett, most csak a kis szeméremajkak vannak bajban.

Ügyeletre menni jelenleg teljesen felesleges mert úgy is csak a hasukra ütnek és felírnak valamit, már volt olyan is hogy hiába mondtam hogy babát várok még is olyan gyógyszert írtak fel amit nem is szedhetek még jó hogy szólt a gyógyszerész.

Ülőfürdőt venni mióta babás vagyok nem szoktam, csak zuhanyzok.

Laktacyd mosakodógélt használok, de csak elég ritkán(mindig elfelejtem használni).

Gombára azért nem gyanakszok mert semmilyen kóros folyásom nincs, csak a megszokott.

2012. dec. 23. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Én sem gondoltam gombára, mannak idején amikor a lányomat vártam mert nem láttam kórosat. Viszont az orvosom mondta, hogy egy kezdeti szakasz, még idejében elkaptuk.

De amit írtam azt esetleg megpróbálhatod.

2012. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!