Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kirughatnak mert terhes vagyok?

Kirughatnak mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés
most vagyok még csak 6hetesde nem volt biztos h megtartjuk főnőköm segített időpontot kérni és kapcsolatai által meggyorsítani az abortuszt,de meggondoltuk magunkat....félek hogy most ki fog rúgni.
2012. dec. 23. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rughat ki, mert ha terhes vagy, felmondasi vedelem alatt allsz. Kiveve, ha probaidon vagy, akkor siman elkuldhet. Hatarozatlan ideju szerzodesed van?
2012. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Törvény véd, nem rúghat ki még akkor sem, ha ő intézte el az abortuszhoz a dolgokat.

Max. nem leszel többé a "kedvencke".

2012. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom,hogy csak akkor nem rúghatnak ki és vagy védett munkavállaló,ha elmész táppénzre.Ha rendesen bejársz dolgozni,az más és akkor szélnek ereszthetnek.De lehet rosszul tudom.Olvass utána a megfelelő helyeken.
2012. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
02.15 a próba idő vége addig húzhstom vajon?vagy is 11.15 ta vagyok bejelentve határozatlan idejű munka szerződéssel,
2012. dec. 23. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Azta... életbe. A főnök szervezi az abortuszt? Ez igen! Hát próbáljon meg kirúgni, kiperelhetitek őt a vagyonából, csak nem aláírni semmit!
2012. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha ot kerted meg, hogy segitsen meggyorsitani az abortuszt, akkor nyilvan tudni fogja, hogy nem vegeztetted el. Probaido alatt barmikor kirughat, akkor is ha terhes vagy.
2012. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Probaido alatt nincs felmondasi vedelem.
2012. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem akkor él a védelem, ha elmegy táppénzre.

Onnantól, hogy a terhességet bejelentette, él a védelem.

Kivétel: ha próbaidőn vagy, ha megszűnik a cég, illetve ha lejár a határozott idejű munkaviszony. Ezekben az esetekben nem él a védelem.

2012. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nincs semmifele felmondasi vedelem határozott idejű szerződésnél, próbaidő alatt, a munkáltató jogutód nélküli megszűnésekor, valamint a munkaerő-kölcsönzés keretében foglalkoztatottak esetében.
2012. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben az esetben kirúghat :(
2012. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!