Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha meghalljátok, hogy valamely...

Ha meghalljátok, hogy valamelyik ismerősötök babát vár, vagy már szólnak, hogy bevitték szülni, nem gondoltok arra, hogy jaj szegény most mi élhet át?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolok ilyen esetekben mindig arra, hogy hogy is születik meg a baba? Nekem ilyenkor mindig az jut először eszembe, hogy hogy születik. Másnak nem? Vagy többnyire ilyenkor csak a babával foglalkoznak, és arra gondolnak?
2012. dec. 23. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem:) Én azt gondolom, hogy milyen boldogok:)
2012. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
anyukára is gondolnak,nem csak a babára. Én beleszoktam gondolni abba,hogy mi történik
2012. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
én mindig azt gondolom, hogy de jó nekik,tök izgi:)
2012. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem soha nem gondoltam rá.
2012. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan ez szokott lenni az első gondoltamo amit te is írsz,hogy jaj szegény most mit élhet át, de aztán a következő gondolatom mindig az,hogy milyen fantasztikus érzés mikor megszületik a pici, elfelejtesz minden fájdalmat mikor először láthatod.
2012. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Én arra gondolok, hogy "jajj, de jó neki..." és kicsit irigykedek is (jó értelemben). A terhesség és a szülés egy nagy kaland. A 9 hónap várakozás, tippelgetés, kíváncsiság, stb. nekem a leggyönyörűbb, legizgalmasabb élmény volt! Eddig kétszer. :)
2013. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 2009-ben a szülésem egy nagyon.nagy kaland volt.... folyamatos 4 napi vajúdás után 10 óra "szenvedés" a kórházban..... De meg küzdöttem a fiamért!!! :) Meg érte!! Csak ne lenne ilyen fájdalmas!!! :)

Akkor meg fogadtam,hogy soha többet....

Most 31 hetesen várjuk az Öcsi érkezését.... :) Bele gondolok...úristen,megint a fájdalom,szenvedés.... De nem érdekel.

2013. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én ilyenkor nem rá és az ő babájára gondolok, hanem a saját szülésemre és a saját kicsimre.

Egoista vagyok és korlátolt, az együttérzés pedig hiányzik belőlem.

2013. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
decemberben az unokanővérem és a barátnőm is szült. mindketten császárosok voltak. az unokanővérem azért, mert a 3. babája, és az előző szülések is császárosak voltak, a barátnőmet meg toxémia miatt sürgősségi császározták. mind a kettőjükért aggódtam nagyon, meg persze a babákért is. ugyanakkor izgalmas volt lesni a telefont, hogy mikor jön a megnyugtató sms, hogy jól vannak, minden rendben :) lassan én is megyek szülni, remélem értünk is fognak majd izgulni, már nagyon várom :)
2013. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenre gondolok,csak épp erre nem.Örülök,hogy boldogok és minden rendben van.A szülés attól hogy fájdalmas egy csodálatos élmény.Nem kell drámaian felfogni.
2013. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!