Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és kiderült...

24 hetes vagyok és kiderült hogy rühes vagyok! Akkor a baba is rühes lesz bennem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz
2009. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy lesz!Ha pattanások jönnek rajtad,akkor a baba is pattanásos lesz?Vagy ha levágod a körmöd,az övét is levágod?:)
2009. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásként,de hogy lehet ilyet összeszedni?Csak azért kérdezem,hogy mire figyeljek,nehogy ..Mitől,kitől lehet elkapni?Gyors jobbulást nektek!!
2009. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyosom benn volt a korházba mert cukor beteg és olyan mellé fektették aki rühes volt és elkapta. De a korházba meg azt mondták neki hogy alergiás.
2009. aug. 24. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! nem lesz a babának semmi baja. Gyógyszertárban lehet kapni rá folyadékot, be kell kenni este az egész tested, fura szaga van, de nem fontos. Azt hiszem 3 alkalommal kell, és elpusztulnak. Ez nem kimondottan a koszos emberekben alakul ki, hanem pl az apukám nagyon nagyon beteg volt, gyengitették az immunrendszerét, mert vesét kapott, és kijött rajta. Azt mondta a bőrgyógyász neki, h szinte minden ember életében elöfordul egyszer. Gyorsan kezelhető.
2009. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%

Tegnap még 22 hetes voltál! Holnap már 26 leszel??

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom félre írtam de nem ilyen válaszra vagyok kiváncsi van elég bajom.!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!