Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly novemberben szültem,...

Tavaly novemberben szültem, most kiderült, hogy megint babát várok, és félek, hogy hogy fogom birni fizikailag és lelkileg. Jártatok igy hogy a két baba között csak egy év korkülönbség van, ha igen hogy birtátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

unokatesóméknál is így lesz..ő is parázik nagyon ..

nagyszűlők segítenek ezerrel...

az eleje nehéz ..utánna jobb..meg mindig előre kell gondolkodni,hogy megnőnek..lelkileg erős vagy utánna fizikailag is,,

2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj oke lesz minden, legalabb egyszerre nonek fel! En tavaly aprilisban szultem, es most mar 3 napja tulhordom masodik babamat. A terhessegem siman, panaszmentesen ment el tudtam, tudom siman latni a kicsi fiamat. Igaz igy a vegen talan az utolso 3 het az ami kicsit nehezebb emelgetni ot, de nem veszes. Minden nap megyunk setalni, ma is voltunk vagy 2 orat. A parom nagyon segitokesz, bar nagyon sokat dolgozik is 12 orakat. Es kulfoldon elek tehat szuleim nincsenek itt hogy segitsenek, de igy is boldogulok.

Pozitivan allj hozza a dolgokhoz! Eloszor en is ketsegbe voltam esve egy kicsit, de mar nagyon varjuk a tesot!

2011. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Ja ez az "egyszerre nőnek fel", ettől a falra mászok.

Rohadt nehéz lesz, nincs mit szépíteni:-((((

2011. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mar miert lenne rohadt nehez??????????? Neked van tapasztalatod ezzel kapcsolatban? Akkor meghallgatlak! Szerintem sok a hozzaallason mulik, meg azon is hogy milyen termeszetuek a gyerekek. Es szerintem az sem egy rossz dolog hogy egyutt fognak felnoni!

En egyaltalan nem tartok tole! Sot! biztos lesznek jobb napok meg rosszbbak is, de ez akkor is ugyanigy van ha csak 1 gyerek van.

2011. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg jó hogy hamar összenőnek, és tudnak együtt játszani. Lekötik egymást, nem neked kell szórakoztatni, mint az egyszem gyereket. Nálunk két év korkülönbség van, bejött nagyon, úgyhogy kétszer is így bántunk (3-5 és 9-11 évesek). Ha egyneműek, jobb az eset.


Nyilván kettővel nehezebb, mint eggyel, jóval elevenebbek, zajosabbak, mint magukban. De ez az élet rendje, természetes folyamata, hogy több gyerek van. Nekem volt úgy négy egyszerre, hogy kettő pelenkás volt. A mai pelusokkal meg sem éreztem.

2011. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozzáállás kérdése,ráadásul sokan csak ájuldoznak ezen és téged bizonytalanítanak el. Én a kis korkülönbség mellett teszem le a voksomat,szerintem a gyerekeknek is így a legjobb.
2011. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 év lesz a korkülönbség. Ha gondolatban meg is ingok néha picit, eszembe jut a barátnőm, akinek 6 testvére van, 1,5-2 év korkülönbséggel. Illetve nem is a barátnőm jut eszembe, hanem az anyukája... :) Gondolj te is ilyenkor hasonló dolgokra ! :)
2011. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nálunk 17 hónap lesz a korkülönbség, de ez már az ötödik baba lesz, és a legnagyobb gyerek 6 éves. Tehát ismererem a kis korkülönbség előnyeit és hátrányait. Tényleg nehezebb lesz az elején, viszont valóban nagyon jó, hogy együtt nőnek fel! Ne izgulj, fel a fejjel, menni fog!
2011. ápr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!