Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szülő kismamik!...

Januárban szülő kismamik! Hogy vagytok?!

Figyelt kérdés
Ti is annyira várjátok már a kis újévi jövevényt?? :)
2012. dec. 23. 22:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Igeeeen :) Január végére vagyok kiírva, már várom nagyon :)

Az utóbbi napokban elég aktív vagyok, pörgök, pakolgatok, készítgetem a babaholmikat :) Mondjuk az alvás nem egy leányálom, kényelmetlen, sokszor ki kell járni pisilni, dehát ez van :)

És Te kedves kérdező, hogy vagy? Mikorra vagy kiírva? :))

2012. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Én is annyira várom már!!Minden percben csak rá gondolok.Első babánk lesz.Január 15-re vagyok kiírva.

Már készen vagyok mindennel.A babaszoba is elkészült,már csak a lakóját várja,aki kislány lesz. :)

Sajnos az alvás az nekem se megy hetek óta. :/

De nem bánom,hisz már nemsokára a kezemben tarthatom a picikém.

Nektek hanyadik baba,lány v fiú?

2012. dec. 23. 22:07
 3/44 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiú lesz, és január 27-re vagyok kiírva :) Ha hamarabb jön, még lehet szülinapi baba, 16-án lesz a szülinapom :)) Első baba! És Nektek? :) Már nagyon várom én is, de egyben olyan hihetetlen is, nem tudom elképzelni, milyen lesz, amikor hazahozzuk majd, és már tényleg hármasban leszünk itthon :))
2012. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Január 16-ra várjuk a kislányunkat, az én szülinapom meg 18-án van, így nálnuk is sanszos a dupla szülinap:-))

Nekünk második baba, de nagyon várjuk, hogy megérkezzen!!!

Az alvás már nekem sem megy, sokat ég a gyomrom..

Ti hogy bírjátok a karácsonyi készülődést?

2012. dec. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Január 7-re vagyok kiírva.Kislány lesz,Dóri baba.Nagyon-nagyon várjuk,itthon már minden készen van,csak ő hiányzik.Első baba lesz,és pont két hét van a 40.hétig.A doki pénteken 2800 grammra saccolta.Néha vannak jóslóim,és 3 napja minden reggel keményedések is vannak.


Mindenkinek boldog karácsonyt,és könnyű szülést!

2012. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Szia! Január 5-re vagyunk kiírva első babánkkal aki kisfiú. Már nagyon várjuk, minden készen áll. Jóslóim is vannak bőven, még az is lehet, hogy esetleg szilveszeri baba lesz úgyhogy nagyon izgulunk. Mindenkinek Békés Áldott Ünnepeket és persze könnyű szülést:-)
2012. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Mi január közepére vagyunk kiírva, de úgy érzem, nem várjuk ki. Doki szerint sem, 1 hete nézett, 1 ujjnyira nyitva vagyok. Nem igazán jóslózok, inkább keményedés és a nyomás lefelé, amit érzek. Az alvás nekem sem könnyű, fáj minden porcikám. Volt egy idő, amikor a derekam nagyon oda volt a súly miatt, de szerencsére ez most azt mondhatom okés. Második babám, ő is fiú lesz és már mindenki nagyon várja, a bátyja is, aki amikor csak eszébe jut, puszilgatja a pocakomat. :) Olyan édes. Remélem kint is így fogja szeretni. :)
2012. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen sokan írtatok!:)

Olyan jó,várjuk akkor együtt őket.

Mit szólnátok,ha tartanánk itt a kapcsolatot?

Írnánk mindig,hogy kivel mi van,és hogy vagyunk épp, vagy ha megszült valaki akkor megosztja velünk a boldogságát stb..

2012. dec. 24. 13:15
 9/44 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csatlakozom én is. Január 14-re vagyok kiirva, nekünk is első baba lesz, kislány Emese. Doki szerint nálunk is előbb jön egy hete volt 2740gramm. Már mi is mindent megkészitettünk, kórházi csomag, mi a babaszobát csak az újévben fogjuk csinálni egyenlőre a hálószobában lesz velünk. Már mi is alig várjuk!!
2012. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Jan. 10-re várjuk a kislányunkat, Hanna babát! :) Külön gyerekszoba nekünk sem lesz egyenlőre, velünk alszik majd. Mindent megvettünk, de a kiságyat majd a párom rakja össze, amíg a kórházban leszünk. Ma nagyon aktív a bébi, egész nap mocorog. Enyhébb görcseim vannak, és érzem a derekam, kíváncsi vagyok, mikor bújik ki! :)
2012. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!