Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 20 hetet, és...

Holnap töltöm a 20 hetet, és aggódom, mert nem érzem még elég intnzíven a mozgását a babómnak. Baj lehet? Mikor fogom intenzívebben érezni?

Figyelt kérdés
Ha érzem is, akkor is ritkán. Tegnapelőtt genetikán mindent rendben találtak. Csak úgy nyugodtabb lennék.
2008. máj. 29. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szió!Ne agódj!Lesz ott még mócorgás megláttod!De szerintem,még babód picike,és van elég helye is.Mózog ő csak nem érzed.Van olyan,hogy befelé van a keze,lába,és úgy ficánkól amit te nem érzel!Én is most vagyok 19 hetes terhes,16 hetes kóromba érztem elöször őt,valamikor ficánkol,de bizony telnek el napok mikor alig.Alig aludtam éjjel mert úgy gondolta ő nem alszik,és mózgolodik:)Szóval nyugi!Üdv:Zsuzsa
2008. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, amikor le sem áll egész nap, van amikor meg egyáltalán nem csinál semmit. Ez függ attól, hogy a babád mennyire lusti, milyen idő van, mennyire vagy megviselt, nyugodt, vidám.

Nyugi, ha az ultrahangon semmi baj nem volt, akkor most sincs. Valószínűleg a meleg miatt lustizik. Én 23 hetes vagyok, és ezen a héten 2 napig egyfolytában rúgkapált, piszkált a drágám, tegnap óta meg csak nagyon keveset. Amúgy meg még nagyon az elején vagyunk, nem is minden mozdulatot érzünk, ez testalkattól is függ. Hidd el, vissza fogod még sírni ezt az időszakot! :o)

2008. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Nekem pl. evés után szokott elkezdeni mocorogni. Neked mik a tapasztalataid? Egyél sok gyümölcsöt, biztos tetszeni fog neki, és jelezni fog!!! :)
2008. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


látom, hogy nem csak én vagyok aggódós:)

én 16 hetesen kezdtem el érezni a babámat. kb. én is húsz hetes lehettem amikor aggódni kezdtem, hogy milyen régóta érzem már, de még mindig nem olyan erősen... aztán nyugtattam magam, hogy a lényeg, hogy érzem! most vagyok 27 hetes kismama, és kb. két hete beindult nagyon:) hol a könyökével, hol a térdével talál el úgy, hogy van amikor magam is meglepődök!:) de most is vannak olyan napjai, hogy érzem hogy mocorog, de tényleg mintha befelé csinálná! úgyhogy ne aggódj! van aki a 20. hét körül kezdi el érezni először!

2008. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit nyugodtabb vagyok. Amúgy amikor édeset eszem, akkor érzem egy kicsit intenzívebbnek. Tegnap este egy egész tábla boci csokit ettem meg. Egyébként kisfiú lesz a lelkem, legalábbis azt mondták genetikán. Gratulálok mindenkienek!
2008. máj. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!