Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, egyedül nem tudom...

F_linda kérdése:

Mit tegyek, egyedül nem tudom vállalni?!

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni! Mióta kiderült h terhes vagyok(7 hetes) azóta a párom (akivel fél éve vagyunk csupán együtt) teljesen kifordult önmagából...Nem foglalkozik velem, a babáról meg egyszerűen beszélni sem akar! Egyedül nem vagyok képes felnevelni, az már biztos!

Mit tehetnék ebben a helyzetben?



2012. dec. 24. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
mi miatt nem tudod egyedül felnevelni?
2012. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
A családod biztos fog segíteni, és majd biztosan fogsz találni olyan párt magadnak aki elfogad téged a gyerekeddel együtt és segít majd felnevelni! Tudom jól milyen ez, amikor terhes voltam az én párom is elhagyott 2 év után, persze amikor megszületett a fiam bejött meglátogatni minket, de azóta nem láttam őt, a gyerek felől sem érdeklődik, nevére sem vette fel, tartás díjat így nem is kérhetek tőle. 2 évvel később ismerkedtem meg a mostani párommal aki elfogadta a gyerekemet is amikor elkezdett ismerkedni akkor elején mondtam hogy családos anyuka vagyok már mert nem akartam úgy belebonyolódni egy kapcsolatba hogy késő derüljön ki hogy van gyerekem, de egyáltalán nem zavarta, sőt most a saját gyerekének tekinti a fiamat, és mindenben segít. Szüleim is sokat segítenek. Biztos fogna segíteni, ha végképp nem fog menni örökbe is adhatod. A lényeg hogy helyesen cselekedj!
2012. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A családi körülményeim nem engedik meg...Rettenetesen félek is!
2012. dec. 24. 13:29
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
akkor vetesd el.
2012. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
akkor vetesd el,vagy add örökbe-de én örökbe nem adnám,egy gyereket fel is kell nevelni,és nem lehet arra számítani,hogy valakivel összejössz,aki elfogad gyerekkel együtt
2012. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Kicsit meredek pont karácsonykor arról diskurálni hogy öljön meg egy babát aki benne növekszik...



:((((((((((((((((((((

2012. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Mért? Ha január 20-án írta volna ki a kérdést, akkor nem lenne gond? Nem tök mindegy, mikor ír az ember valamit? Vagy törvény van róla, hogy a nem kívánt gyerekről tilos írni karácsonykor? Nem értelek, ne is haragudj. A kérdés most lett kiírva. Karácsony miatt azt kéne írni, hogy igen, tartsa meg, bár lehet, hogy éhen halnak? Az tényleg mennyivel humánusabb....
2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire félsz,és ilyen bizonytalan az élethelyzeted,akkor szerintem vetesd el!!
2012. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
egy nem kívánt gyereknek amúgysincs valami fényes élete
2012. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
egy abortuszt megélt nő élete szerinted milyen!?!!?
2012. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!