Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, hogy tudnám...

17 hetes vagyok, hogy tudnám megőrizni a melleimet akkorának szülés és szoptatás után is, mint most?

Figyelt kérdés
Végre akkorák, hogy nekem is tetszik - nem nagyok, de legalább formásak. Első babámat nem tudtam szoptatni, mégis lógtak még a kis melleim is. Most végre töltődnek fel, de félek, hogy a szülés után megint lógós lesz. Van olyan ismerősöm, akinek a szülés után akkora mellei lettek és maradtak, minta feje...Persze nagyon szeretném, ha tudnék szoptatni-mégis ez a lényeg, de ha tehetnék valamit a melleimért, jó lenne. Mit tanácsoltok?
2009. aug. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert elsősorban adottság kérdése. Ha mégis használ valami, akkor az a megfelelő melltartó, ami rendesen tartja a mellet, nem nyomja, nem szorítja, nem deformálja, de lógni sem hagyja. Lehetőleg éjszaka is érdemes is viselni, bár akkor jobb egy szoptatós melltartó. Ki lehet próbálni a feszesítő krémeket (persze szoptatás után), illetve vannak olyan tornák, amik a mell tartóizmait erősítik, ezt talán óvatosan szoptatás alatt is lehet csinálni. Nekem ennyi jutott eszembe. Sajna nekem kicsi melleim vannak, terhesség alatt szépen gömbölyödött, de már vissza is "szottyadt". :( Pedig nekem is tetszett volna a turbósított változat... :) Szerencsére a fiam még közel 1 évesen is szopik, úgyhogy ez kellőképpen kárpótol, fordítva elkeseredettebb lennék.


Boldog babavárást!

2009. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát, ha tudnék szoptatni, valószínű engem is kárpótolna! Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom, hátha bejön valamelyik!
2009. aug. 24. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hááát,segogy.Az már bizony lógni fog.Az,hogy az elsö babát nem tudtad szoptani nem jelenti azt,hogy a 2. at sem fogod.

Csak tornázni tudsz mellizomra,kis fekvötámaszokkal,tenyérnyomással.Nekem nem segített.A melleim borzalmasan lógnak.Most 12 hetes vagyok,és most kezd "visszatöltödni".De sajna tudo,hogy ez úgy is el fog múlni,és rosszabb lessz mint az elsö baba után.

Ez van.

Mütét,esetleg elhízás ami segít. :)

2009. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én sem jártam másképp.Nekem is jó kis cickóim lettek a terhesség-szoptatás alatt,utána viszont siralmas lett a helyzet.Most várjuk a másodikat, szopi után sajnos megyek a sebészhez.Mondjuk már a terhesség alatt a duplájára nőttek,a szoptatás már nem sokat rontott rajtuk,pedig 3 évig nyúzott a fiam.Ráadásul a súlyom is nagyon ingadozik,+-15kg az folyton rohangál rajtam.
2009. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!