Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Többször...

28 hetes vagyok. Többször szokott fájni a derekam bal oldalon és az egész lábamba kisugárzik. Miért?

Figyelt kérdés
Általában pihenésre elmúlik,de most egész éjjel fájt.Kicsit aggódom!Mit tehetnék?

2012. dec. 25. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ízületi vagy izomgyulladás, húzódás stb. miatt.

De lehet pl. kezdődő isiász, vagy hasonló is, ami a melegfrontra érzékeny, azért jelentkezik most.


Célszerű lenne alaposan kivizsgáltatni, és mielőbb megtalálni rá a gyógymódot.

2012. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok én is és fáj a lábam ma éreztem először, szerintem a többlet súlytól, meg attól, hogy másképp tartod magad, más a súly elosztás, több teher megy a derekadra meg a lábadra.
2012. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lábadba sugárzik, akkor így látatlanba szerintem idegi. Nekem is ilyesmi van, a gerincemben valami elmozdult még terhességnél, azóta fáj a derekam és az egyik lábam. Menj el reumatológiára és/vagy ortopédiára, bár lehet, hogy terhesen nem fognak semmit csinálni, de nem biztos.
2012. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van. háton fekvéskor is szörnyû, vagy ha onnan akarok megfordulni. mintha be lenne csípődve. üléskor meg mikor kisugárzik a lábamba... iszonyat. remélem ha kibújt a baba, akkor elmúlik.
2012. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!