Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen még elmehet a baba?...

9 hetesen még elmehet a baba? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjak, hogy az elso 12 het-ben barmi tortenhet, sot utanna is csak a kockazat csokken a betoltott 12 het utan. Sajnos nem mindig van jele. Olvastam itt tobbszor is, hogy valaki ment uh-ra es mar nem talaltak szivhangot. De nem szabad ilyenre gondolni! En is izgultam az elso 12 hetben es most is de folyamatosan mondogattam magamban, hogy minden rendben lesz. Szerintem probald meg elvezni a kismamas honapokat es ne aggodj.
2009. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de a kerdesedre valaszolva, igen elmehet....en 10 hetesen vesztettem el,semmi tunetem nem volt, ultrahangon tudattak velem nincs szivhang. De probalj meg pozitivan gondolkodni!!! Miert is vesztened el?? Legy boldog hiszen ez egy csoda amit most atelsz!!!
2009. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs swmmi tüneted, csak az éppen most kialakuló anyai aggódás mondatja veled folyamatosan, hogy baj van, akkor jobb, ha nem spanolod magad. Én is ezt csináltam, sírógörcsöt kaptam mikor elolvastam egy két szomorú esetet, de aztán az uh-n mégis ott volt az én picikém.

Addig rossz ez nagyon, amíg nem érzed nap mint nap mocorogni.

Jelei lehetnek: vérzés és erős görcsök.

De ne is gondolj ilyenekre, jobb lesz mindkettőtöknek!

Üdv:

33 hetes kismami

2009. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok a babához!

Én az 5. héttől szedem a Femibion terhesvitamint. Ebben minden benne van, ami segíti a baba normális fejlődését, ezáltal csökkenti a vetélés kockázatát. Persze a 12. hétig kritikus akár honnan nézzük. Vigyázz magadra, ne emelj nehezet, ne nagyon hajolgass, ha nem muszáj, kerüld a hasizomgyakorlatokat. Én a házaséletet is mellőztem az elején. Ja én ne idegeskedj, mert az a baba is átveszi, neki sem jó, ha te feszült vagy. Minden rendben lesz, ha odafigyelsz magadra.

Jó egészséget és jó babavárást!

23 km

2009. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!