Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Tudom nem nagy baj....

Kismamák. Tudom nem nagy baj. De most a 14hétben járok +2nap?

Figyelt kérdés
Csupán arra lennék kiváncsi,h mikor emelkedik annyit a méh, hanyadik hetben,h ne nyomja ennyire a holyagom ? ;) Boldog Karácsonyt! Es koszonom!

2012. dec. 26. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hetesen már nem volt állandó pisilési ingerem.

Aztán előjött a vége felé megint.

2012. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem talán valamikor a 15. és a 20. között. Most 25 hetesen ritkábban járok mint terhesség előtt!
2012. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó nagyon koszonom!!! A baba szerintem a holyagomon ul. Allandoan feszit, meg ha egy decinyi is csurran ki. Raadasul az anyagcserem is felgyorsult :)
2012. dec. 26. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, én most vagyok 19+1 hetes, de én még napjában vagy 20-szor pisilek, pont tegnap kérdeztem a férjem, hogy létezik az, hogy a kisdrágám rácsücsült a hólyagomra? mert mást már nem tudok elképzelni :) eddigi "rekordom" 5 kanyar a wc-re egyetlen éjszaka alatt :)))
2012. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocs, hogy első körben nem a kérdésre válaszoltam, de én is úgy tudom, hogy valamikor a 20-22 hét után változik a helyzet, már várom!!! :)
2012. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyén függő a dolog. Állítólag a második trimszterre már nem jellemző, nekem mégis megmaradt :( Nincs olyan éjszaka amit végig tudnék aludni pisilés nélkül.
2012. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!