Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek, hogy már...

Ti hogy viselitek, hogy már szinte egyáltalán nem tudtok aludni? Már ha van még így vki 33 hetesen.

Figyelt kérdés
Éjjelente óránként, de van, hogy félóránként felébredek, minden kényelmetlen, ma meg fél 4 óta éber vagyok, most kezdek összezuhanni, amikor már kelnek a többiek. Napközben esélytelen az alvás, kicsi gyerekeim vannak. Zombinak érzem magam, állandó felfájás - kivagyok!
2012. dec. 26. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is!29 hetes ikres kismama vagyok és hetek óta nem tudok aludni.Asszem a mostani éjszaka volt az eddig legrosszabb.És még igen sok van hátra...
2012. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Detto ez volt. (tavalyi elso terhessegem vegen). En filmet neztem, egy fotelagy szerusegben elvackoltam magam, a legkenyelmesebbnek ez bizonyult. Neha tudtam bobiskolni is. De jobb volt, mint a fekvo poziciok. Vagy olvashatsz, hatha abba bele.tudsz aludni. Egyebkent a vegen keptelenseg fekve aludni, hatalmas parnakkal polcoltam.fel mindenem mindenfelekeppen, felig ulve oldalt volt a legjobb alvas szempontjabol is. kitartas! (ha van valaki segitsegnek hivd at neha, hogy legalabb napmozben.egy fel.orat, orat heverhess, nehogy nagyon kimerulj).
2012. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ama ejszakam viszonylag jo volt, egyebkent egy hetee elviselhetetlen a dolog, nagyon faj a medencem :( elso terhessegnel nekem csak a veen volt ilyen huzos.. Ugyhogy remenykedsm benne lesz meg jobb a vegeig.

33khm

2012. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

én júliusban szültem, detto ugyanez csak még dőltek sorra a melegrekordok. rémes volt. és most itt jöhetne a maszlag, hogy de megérte, mert a kis bélukám itt szuszog a szobában stb de nem. Nem érte meg, rémes volt és napközben, mint az őszi légy, végül egy hónappal hamarabb abbahagytam a munkát, mint ahogy akartam, mert ültem csak bent mint egy zombi :)

ami segített: szoptatós párna (van ikres is) és azzal alátámasztva egész más volt mint sima párnákkal.

melegvízes lábáztatás este, ezt egy thai masszőr javasolta, hogy elnyom (illóolaj nélkül vagy csak egy csepp levendula), letöltöttem netről fehér zaj-t (később a hasfájós babának is jó) és ezt mp3 fülemben éjjel, lefekvés előtt rejtvény jól elnyomott még. ja és csak akkor faküdtem le, ha már úgy tényleg igazán leragadt a szemem.

2013. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok. én hozzátok képest még fiatal terhes vagyok, mindossze 25 hetes, de nálam most 2. hete tart az álmatlanság. 2-3 oránként felébredek és nem tudok visszaaludni. remélem nem tart ez most már így a végéig...
2013. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem még rosszabb lett. Fogalmam sincs, hogy jutottam el ideáig, most 36 hetes vagyok, de már teljesen kész vagyok.

A férjem telefonjára töltöttem le játékokat, azt játszom hajnalokon át..

2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Juj, de szörnyű.
2013. jan. 5. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ikres vagyok :)

Állítólag egy fiú és egy lány lesz, de nem biztosak benne 100%-osan.

Én 2 hete felkelek 4-5 óránként, mert a kicsik belerúgnak a veséimbe, és elég kényelmetlen.

Nappal tudok 3-4 órát aludni délután.

Minden jót nektek =)

23 éves 31 hetes kismama.

2013. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a délutáni alvás szuper, használd is ki nagyon! Én reggel tudnék hortyogni, csak fél 7-kor berontanak a fiaim, és kezdődik a nagyüzem.
2013. jan. 5. 19:32
 10/10 A kérdező kommentje:
4-es, köszi Neked is a választ, látom, lepontoztak, én felpontoztalak!
2013. jan. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!