Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen feszül a hasam...

Szintiatina kérdése:

27 hetesen feszül a hasam alja. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 hetes vagyok és feszül,húzódik és egy kicsit fáj is alul a hasam. Ha lefekszem a fájás elmúlik de ha felkelek akkor megint. Lehet hogy a sok üléstől? vagy nem fekszem eleget? vagy mitől lehet? szedek Gravidát, Magnéziumot és Centrumot az orvosom ajánlására. Köszi a válaszokat előre is!



2012. dec. 22. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ma egy kicsit nehezebb volt a bevásárló táskám mint egyébként. lehet ez zavart be ?
2012. dec. 22. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idős terhesen ez normális, de a biztonság kedvéért esetleg kérdezd meg az orvosodat! Néha akár szurkálhat, nyilallhat is. Terhesség alatt ez még belefér. Nő a baba, csinálja magának a helyet. Sok boldogságot!
2012. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nálam is ez volt a helyzet mindkét terhességemnél. A méhszalagok feszülnek, nyúlnak.


De ha izgulsz, legközelebb kérdezed meg az orvosodat erről, végülis az az 1000%!

2012. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanezt érzem, és úgy a 25. héten kezdődött, amikor fekszem semmi, de amikor felállok fáj, van amikor nagyon, és csak alul.

Voltam dokinál, többször is, sőt infúzióban is kaptam magnéziumot, de semmivel nem lett jobb.

Most 29 hetes vagyok és ugyanúgy szenvedek.

2012. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már azt hittem valami baj van :( de mára elmúlt hála istennek :)
2012. dec. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!