Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav túltengés ellen az...

Gyomorsav túltengés ellen az utolsó hónapokban mit egyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem gyógyszerekkel tömni magam,nekem a háztartási keksz szokott beválni.
2012. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gyógyszert én sem akarok. A keksz max nasinak jó, de az érdekelne milyen ételeket fogyaszthatok.
2012. dec. 26. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az a lényeg, hogy mit egyél, hanem hogy mit ne egyél.

Bármi, ami csinálja a savat, azt iktasd ki az étrendedből. Főtt paradicsomos dolgokat, szénsavas italokat, nagyon zsíros, nagyon fűszeres ételeket se egyél. És ha úgy érzed, hogy ég, akkor pedig rágcsálj el pár szem kekszet és akkor az felszívja.

Esetleg fogyaszthatsz olyan ásványvizet, ami eredendően lúgos kémhatású, az is semlegesíti a hasat.

Illetve mindig úgy feküdj, hogy a fejed picit meg legyen emelve és akkor nem jön fel a sav.

2012. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, nem a hasat, hanem a savat.:)
2012. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap éjszaka már megemeltem a fejem, az nagyon jó volt, mert nem éreztem a savat a számban. Köszi a választ.
2012. dec. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!