Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Utrogestan adag csökkentése...

Ha Utrogestan adag csökkentése okozta a vetélést, akkor az sárgatesthormonproblémára utal?

Figyelt kérdés
2x vetéltem el, mindkét alkalommal Utrogestant kaptam. Napi 6 szemet szedtem, mivel azonban ettől nagyon szédültem, csökkentették az adagot napi 3-ra. 2-3 napon belül el is halt az embrió 6 hetesen. Persze nem lehet tudni, hogy emiatt e, de már csak erre tudok gondolni.
2009. aug. 24. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy elment a baba. Kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön. Azt nem tudom hogy a gyógyszer csökkentése volt e a baj csak írtam mert sajnállak. Nekem ma mondta a dokim ha a következő uh-n lesz szívhang akkor teljes egészében elhagyhatom ezt a gyógyszert.Napi 4 -t használok.nem biztos hogy az miatt volt a vetélésed de erre szerintem nehéz válaszolni.
2009. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát már terhesség előtt szedted az Utrogestant?
2009. aug. 24. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a hüvelytablettáját használom az Utrogestannak. Az orvosom mondta hogy a szájon át szedhetővel az a probléma, hogy szédülést, és fejfájást okoz. Ezzel a hüvelytablettával nincs gondom, csak egy kicsit kellemetlen minden nap t öbbször felhelyezni, de hát ki kell birni. Én amióta pozitiv lett a tesztem onnantól használom, és a 13-14. hétig kell használnom. Remélem tudtam segiteni.
2009. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. Azt nem írtam oda hogy hüvelykúpot használok. Nem a terhesség előtt nem szedtem. 8-án teszteltem pozitivat és az első terhességemből kiindulva a doki azt mondta megnézi uh-n. A méhnyálkahártyát látta akkor hogy megvastagodott és akkor írta fel ezt a hüvelykúpot és kezdtem használni hogy védje a terhességet. ( Első terhességemnél ikrek lettek volna de elment az egyik baba de a kisfiam már 4 éves lesz ősszel.)
2009. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló hány hetes kismama vagy?
2009. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12. hetes vagyok. Ja második vagyok. Pont ma voltam Uh-n és genetikai vérvételen. HÁl'istennek minden rendben volt....
2009. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!