Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni, ha kinyílik a...

Lehet érezni, ha kinyílik a méhszáj? Már a harmadik trimeszterben járok. Van valami tünete?

Figyelt kérdés
Mostanában a magne b6 ellenére is gyakrabban érzem, hogy mintha mensziszerű görcseim lennének.
2009. aug. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem éreztem, doki vette észre, mikor 32 hetes voltam. Kórházba utalt, és kaptam gyógyszert, h ne induljon be aszülés a 36. hét előtt.
2009. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos nem lehet érezni:(


Előző terhességem 20.hetében a doki vette észre. Sokat keményedett a pocim. Túlhordtam a babát és úgy indították a szülést:)


Most a 9.héten nyíltam ki, de most 2 napon át párszor enyhe görcseim voltak. De lent/bent a méhszájnál semmit nem érezni.

2009. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem kinyílt, hanem megrövidült. Konkrétan nem éreztem ott semmit, de gondoltam, hogy történt valami, mert két órán keresztül keményedéseim voltak. Akkor már 37 hetes voltam, szóval nem volt baj, de másnap mondták, hogy megrövidült a méhszáj és valószínűleg ettől.

Nekem a doki azt mondta, hogy a mensi szerű görcsök inkább a méh növekedésére utalhatnak, a keményedés, plusz deréktáji görcs keményedéssel egybe kötve nyit inkább méhszájat.

2009. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!