Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. -e óta nem jön meg, de a...

17. -e óta nem jön meg, de a tesztem negatív. Korai a tesztelés?

Figyelt kérdés
november 19. volt utolsó menstruációm első napja,28.32 napra jön meg.Tegnap előtt teszteltem.Korán volt,vagy mi lehet?x epil tesztet használtam(az nagyon rossz?)
2012. dec. 27. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
korainak nem volt korai. Elmaradt menzesz után bármelyik nap tesztelhetsz, esetleg, ha később volt peteérésed, akkor lehet korai. Én sima Gábriellel teszteltem, kimutatta menzesz nemvárt napján:-) vegyél egy legérzékenyebb tesztet, próbáld meg azzal reggeli első pisiből! Szurkolok! :-) BÚÉK!!!!!!
2012. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 nap késés után teszteltem ugyanezzel a teszttel, nekem kimutatta, ezért nem tudom, hogy korai-e vagy csak nem vagy az. De szerintem annyi idő után kimutatná. Én is csak azért vártam annyit mert nekem alapból 8-9 napokat késett a menszim.
2012. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám,én is csináltam tesztet,de nem vagyok terhes,valószínűleg nekem a ciszta miatt nem jött meg!
2012. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt napján mindig kimutatta az x epil ha terhes voltam, ha nem!

Ezek szerint más miatt késhet neked, terhes Tuti nem vagy!!!

2012. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kellene mutatnia már.. :(
2012. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mint az első hozzászóló a nemvárt napján teszteltem pozitívat gabriellel... szóval korainak már nem volt az végképp...vagy a teszt volt rossz vagy más miatt késik... de az tuti h ekkor már nem muszáj a reggeli pisi sem mert ennyi késés után már simán megmutatja délutániból is...de persze a reggeli a legtutibb...de nekem is délutániból volt erős pozi...szóval próbáld újra ha megint negatív akkor vmi más van a dologban...
2012. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!