Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első,6 hetes vizsgálaton mire...

Első,6 hetes vizsgálaton mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Teljesen tapasztalatlan vagyok! Öt tesztet csinálunk, mind pozitív, tüneteim vannak, és mensi sehol. Holnap megyek orvoshoz, akkor leszek elviekben 6 hetes 2 napos. Vajon látni fog valamit? Mire számíthatok?


Köszönöm a segítséget előre is!



2012. dec. 27. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hallani fogsz szívhangot. Számíts még könnyekre is.:) Mert nagyon megható. Ha mégsem lenne szívhang, akkor se ijedj meg, mert nem biztos, hogy középidőben fogant, de ezt az orvos is elmondja majd neked. Boldog babavárást!
2012. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) 30 napos ciklusaim vannak, és a fogantatás ideje kb. nov. 30-a. Akkor tudtuk együtt lenni a párommal. A kalkulátorok szerint 6 hét, 2 nap lesz holnap a terhesség ideje. És készülök zsepivel. :)
2012. dec. 27. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 6+3 hetes voltam amikor orvoshoz mentem, hüvelyi uh-val vizsgáltak meg, 6,4 mm-es embriót mutatott az uh, hallhattam a babám szívverését is :) Nagyon nagy élmény volt, remélem holnap te is hasonló szépeket élsz majd át!:)

2012. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam hüvelyi UH volt + rákszűrés (mert 2 éve voltam utoljára). Mondjuk a rákszűrés után 2 napig véreztem, azt hittem ennyi volt a babának, de szerencsére nem. Ettől függetlenül a rákszűrést megtagadnám legközelebb, főleg, mert az lett a végeredmény: "a minta nem értékelhető a zavaró mennyiségű vér miatt" (már a pálca is véres volt, amit kihúzott, meg is lepődtem, de azt mondta, ne törődjek vele) - azóta orvost is váltottam.

[Mondjuk rendszeresen kellett volna rákszűrésre járnom, akkor nem most piszkált volna vele, szóval tudom, hogy én is sáros vagyok, de akkor is...]

2012. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha november 30.an voltatok egyutt akkor kb pont ma vagy 6 hetes!Nekem nov 25.en volt ovu, es 2 napja voltam ultrahangon ahol 6 hetes plusz 2 napos voltam,es mar dobogott a pici szive!! Fantasztikus volt! (ugy mentunk be hogy eszrevettem egy csepp vert es megijedtunk)de a babacska megnyugtatott minket!:)

Szerintem mar nalad is fog latszodni!Ja es hasin csak apetezsak latszodott,huvelyin lattuk csak hogy lakik bent valaki!:)

2012. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egy embriót láttak, 16 mm-es petezsákban, 7 mm hosszal. Azt mondta szívverést nem lát, de mondta, hogy jövő pénteken menjek vissza, és ne aggódjak, mert valószínű, hogy van szívverés, csak még nem látja a gépen. Sima, hasi ultrahangot csinált. Nah, most aggódom igazán :)

Boldog babavárást mindenkinek! :) És köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 28. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hüvelyi UH-t szoktak. Nem értem az orvosod miért így vizsgált, de ne aggódj egy percig sem!
2012. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából még jó, hogy jött. Elvileg ő nem is rendelt, máshoz küldtek volna be, csak az lelépett. Így kérdezgetett az asszisztensnő, és mondta, hogy megkérdezi a doktor urat, tudna-e jönni (éppen szülésen volt). Ő meg ugye jófej volt, kijött szülésről, és megvizsgált.
2012. dec. 28. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem latott akkor mert csak hasit csinalt!:) Ne aggodj!:) De ezt nem ertem hogy miert irja le mindenki a petezsak mereteit..Nekem azt meg se mertek..:D Csak a kis embriot aki 6 hetesen 3,6 mm :)
2012. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oh, azért a 3,6 mm is nagyon szép méret! :) Olyan vicces, hogy tényleg még csak mm-esek, de hogy beléjük vagyunk szerelmesedve, mert a mi pár mm-es babszemünk. :)
2012. dec. 28. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!