Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnél, mi az a...

7 hetes terhességnél, mi az a minimum mm ami még nem kóros? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A naptár szerint pont 7 hetesen voltam uh-n, 6,6mm volt és az orvos szerint is pici, de szivhang rendben. Az uh. mérés 6 hét 4 napra tett, ami elég közel van a 7 héthez. Azt mondták minden rendben jelentkezzem a védőnőnél, és mivel ennyire közel van a két dátum egymáshoz ráérek 12 héten visszamenni. Megkértem, hogy 10 héten nézzük meg mégegyszer, és ami azt illeti nem akarok addig védőnőhöz menni, amig a 10 hetesnél minden rendben nem lesz - nem nem gond ugye? - Alkat befolyásoló, vagy csak az, hogy mikor fogant a baba méreténél?
2009. aug. 25. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ilyeneken tök felesleges görcsölni, hogy hány milis a baba. Az én babám most a 9-10. hétben van és fogalmam nincs, hogy mekkora, vagy mekkora volt a 6. hétben. Sok kismamának nem is csinálnak a 12. hétig UH-t, szerintem pont ezért. Úgyis majd a 12. héten derül ki nagyjából, hogy hány hetes. Sőt, az egész terhességed így fog zajlani, hogy az Uh-n majd mondanak egy adatot és Te azon fogod magad rágni, hogy valami nem stimmel. Lazíts!!! Hidd el, minden rendben lesz.
2009. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták, hogy minden rendben, akkor valószínűleg úgy is van :)

A 10 hetes jó ötlet, és hogy csak akkor mégy a védőnőhöz. okos :)

A baba mérete a fogantatástól is függ, de gondolj bele: nem lehet mindenkié tök egyforma méretű :)

2009. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van szívhang, akkor nincs miért aggódni! Az orvos is azt mondta minden rendben, hidd el neki! Valószínűleg mindössze annyi történt, hogy az átlagosnál pár nappal később volt peteérésed és így pár nappal később fogant a baba.
2009. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El van az számolva egy picit. Ne aggódj. Majd a 2. trimesztertől lesz még, hogy nagyobb is lesz, mint az átlag :)
2009. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat, remélem igazatok lesz, és csak a szokásos túlaggódás dolgozik bennem :) !
2009. aug. 26. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!