Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétben vagyok, ma hajnalba...

40. hétben vagyok, ma hajnalban pisikor véreztem picit, azóta semmi nincs. Mitől lehet ez? Ha nyákdugó lenne, akkor az ilyen nyálkás valami lenne, ez csak síma vér volt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokid!
2009. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnöm is 40-ik hétbe volt,ment vizsgálatra a dokihoz,de kellet vigye a csomagját is,a doki megvizsgálta,és haza küldte,azt mondta ha nem jön semmi közben akkor mennyen vissza egy hét mulva,mikor haza ment akkor kezdett el vérezni,ez délután volt és éjjel fél kettökor vitték szülni,reggel fél hatkor meg is volt a manocska.Én könnyü szülést kivánok,légy felkészülve.
2009. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta piros vér volt én felhívnám a dokim, vagy bemennék a kórházba...
2009. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
irany az orvos, de legalabbis telefonalj neki! konnyu szulest es sok boldogsagot nektek! :-)
2009. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel a dokidat. Mindenképp nézzen meg. Lehet, hogy már haza sem enged, és pár óra múlva már a kezedben lesz a Manó.

Sok boldogságot!!

2009. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia,

én is így kezdtem a 39. hétben... vérezgettem, de nem a nyákdugó volt.

bementem a szülészetre, megvizsgált a doki, majd mondta, hogy hazamehetek, mert csak a méhnyakot nyomta a gyerek és emiatt van a vérzés. Hazamentem, (bár nem voltam nyugodt) és két nap múlva éjszaka 5 perces fájásaim lettek. Reggel irány a kórház, délutánra megvolt a picike.

szép szülést jó babázást!

azért doki lásson!!!!

2009. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma nem tudok elmenni az orvoshoz, nincs, aki elvigyen, tömegközelekedéssel nem szeretnék menni, nem is bírnék már... Holnap megyek orvoshoz, talán ott okosabb leszek. A vérzés azóta sincsen, és sajnos nekem elég sűrűn előfordult ilyen a terhesség elején is, a közepén is, most egy darabig nem volt. Sőt, mikor nem voltam terhes akkor is előfordultak nálam ilyen vérzéses dolgok. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 25. 10:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy volt még ilyen vérzés neked,de ne feledd el hogy most a 40-ik hétben vagy,szoval bármelyik percen szülhecc.
2009. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! én ahogy véreztem,hajnali 1-kor,mentünk a korházba,és 3.46-kor meglett a fiam. magzatviz se ment el,csak piros volt a betétem.
2009. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!