Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy egy nő...

Létezik olyan, hogy egy nő csak egynemű babát tud kihordani?

Figyelt kérdés
Mármint csak fiút, vagy csak lányt.
2012. dec. 28. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
32%
Nem, mert a férfitől függ ><
2012. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Csatlakozom az előttem szólóhoz...csakis a férfitől függ a baba neme...
2012. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Golan Trevize ***** válasza:
35%
Nem. Bármelyik nőnek lehet hermafrodita gyermeke.
2012. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a férfitől függ de van olyan eset is h tényleg vmi betegség során csak vagy fiú gyermeke lehet a nőnek vagy csak lánya persze attól foganhat más is csak élve egészségesen egy lehet neki. Osztálytársamnak még régen az anyukája hiába adott fiú gyermeknek életet nem maradt életben csak lányai lehettek. Nem tudom ez mitől van meg h van pontosan de ilyenről meg már hallottam :/ Nem tudom ez a téma volt-e az ami érdekelt.
2012. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.Ha valami Y kromoszómához kötött öröklődő betegsége van a fiú magzatnak,akkor az elhalhat.De ha lány,akkor simán ki tudja hordani.Ha X kromoszómához kötött,az rizikósabb,mert nagyobb a vetélési arány.És valószínűleg ott is a lány fog megmaradni.
2012. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És meddig fejlődhet egészségesen a magzat?
2012. dec. 28. 14:27
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Meg is születhet én úgy tudom :S
2012. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És az orvos ezt semmiképp nem veheti észre?
2012. dec. 28. 14:37
 9/23 anonim ***** válasza:

Van amit észrevehet,valamit nem.És nem egészségesen fejlődik.És pont ezért fog valószínőleg félidő előtt elhal.

Itt olvasgass:


[link]

2012. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről már én is hallottam.

Nekem egy egészséges fiam született, majd 2x elvetéltem a 8. héten, mert nem fejlődött ki az embrió, csak petezsák volt látható. Ekkor hallottam több helyről is ezt, hogy lehet, hogy lányok fogantak meg bennem és ezért nem fejlődtek tovább. Mindenféle kivizsgáláson voltunk a férjemmel, de nem derült ki semmi, hogy mi lehetett a vetélések oka. Majd a 4. terhességemből végül megszületett a 2. babám, és ő is fiú lett.

2012. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!