Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van it olyan aki nem fogad/nem...

Van it olyan aki nem fogad/nem fogadott szülész orvost?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudnék egyorvost megfizetni sajnos!Így is normálisan bánnak az emberrel?
2012. dec. 28. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kórház- meg ügyeletesorvos függő a dolog. Hol készülsz szülni? Hátha tudnak tippeket adni akik már voltak ott.
2012. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél volt fogadott dokim de most az ikreknél nincs ré keret.Ég és föld.Lehet h az ikresség miatt de már az 5. dokinál járok mert mindegyik lepasszol.Az uh-on felületesek velem mert tudják h nincs dokim.Ha lenne rá pénzünk most is fogadnánk de most kell a picikre.
2012. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem eddig, mindkétszer ügyeletes orvossal.

2.babánál volt fogadott szülésznőm, és abszolút nem bántam meg, hogy fogadtam.Egy 20ast kapott,mi sem tudtunk volna végig orvost fizetni, plusz még a szülésért is fizetni.De a szülésznő nagyon jó döntés volt,nem csak mert végig ott volt, hanem lelkileg is sokat segített.Mondjuk a 2. szülésem kemény 45 perc volt(ilyet kívánok neked is:)),de akkor is jó volt, hogy ott volt.

Velem mindig normálisan bántak, végig a terhesgondozás alatt is,egyáltalán nem bántam meg, hogy nem fogadtam orvost!

Ja és Vácon szültem.

2012. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt. Probléma mente volt a szülésem is és a terhességem is. Nagyon kedves, aranyos volt az ügyeletes doki, én elégedett voltam.

Most sincs orvosom.

2012. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam orvost és mindennel elégedett vagyok. MOndjuk hozzá tartozik az is h semmi gond nincs a terhességemmel sem és nem igénylek plusz feladatokat. De ha komplikációk merültek volna fel bármikor is fogadtam volna. De nem bántam meg h nem. Mindenben a maximális ellátást kapom úgy h nem kell plusz pénzt kifizetnem. De ez természetesen változó mindenütt. Lehet ennek ellenpéldáját is hallani sokszor. De pont ma olvastam itt is h a kismama akit fogadott orvost magyarán mondva le se sz...ja. Ilyen is van. Sose lehet tudni. :)
2012. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, melyik kórház; de elméletileg igen, normálisan bánnak az ügyeletes dokik is a kimamákkal, bár ha lehet szülésznőt fogadj, mert ő lesz veled ott igazán. (és mondjuk neki elég egy 20-as is, nem kell magánrendelésekre járni stb.)
2012. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Szülésznőt én is fogadtam volna de a Bajcsyban nem lehet csak ha van fogadott dokim is.Ez milyen már? :(
2012. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél volt fogadott dokim. Második harmadiknál nem. Teljesen normál terhességek voltak, gyors szülések, a szülésznő volt ott végig, a doki csak az utolsó 10 percre jött oda. Általában ugyanahhoz mentem terhesgondozásra, nem volt különösebben érdeklődő se, de bunkó vagy nem törődöm sem.

Mondjuk én annyi rosszat hallottam itt azokról a dokikról is akiknek pedig fizettek is, hogy én semmivel se kaptam kevesebbet sőt...azt a pénzt meg félretettem.

2012. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!Igazán megnyugtató,hogy azért mert nincs pénz dokira,még normálisan bánnak az emberrel.Szülésznőre én is gondoltam.Azt majd fogadok is!


Az Uzsokiban fogok szülni Pesten.

2012. dec. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!