Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 29. hetében...

Terhességem 29. hetében járok. Úgy érzem megint előjöttek a hangulatváltozások, és ezt párom nehezen érti meg. És ritkábban is kívánom meg őt, vagy hogy együtt legyünk. De én ugyanúgy szeretem, de kételkedik bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden esetre kényszerből ne legyél vele, csak hogy megnyugtasd, mert annak biztos nem lesz jó vége. Ez csak egy jó tanács.

Hát..., elég fura, hogy egy felnőtt ember nem tudja az ilyet megérteni, nagy változásokon megyünk keresztül, lelkileg és testileg egyaránt. Ezt kellene v.hogy elmagyaráznod neki. Talán mutasd meg majd neki a válaszokat amiket majd ide kapsz. :) Sok sikert!!!

37 h km

2009. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te semmit sem tegyél, de a férjed egy kicsit elgondolkodhatna.... A hangulatváltozások a hormonoktól és a normális anyai aggódástól vannak, nem lehet ellene tenni semmit. A szex meg... ha egyszer nem kívánod, ugye nem gondolja komolyan hogy csak az ő kedvéért fogod csinálni...?! ezt terhesség nélkül is meg kell értenie annak az embernek aki veled éli le az életét jóban, rosszban, nem? A szexhez nem kell két ember, bár igaz, hogy ketten sokkal mókásabb:) :) ez csak vicc volt, de azért azt el lehet várni egy családos felnőtt férfitől hogy néhány hónapot legyen meg egyedül, nem? gondolom voltak időszakok az életében amikor nem volt partnere, akkor is csak kibírta valahogy "szegény""...

Szóval ne hibáztasd magad, ő a hülye, ráadásul nem gyerek már hogy ne értse meg, ha elmagyarázod neki, hogy kicsit "hisztisebb" vagy és nem a szex körül forog az eszed egész nap!

2009. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Kismama!

Én a 28. hétben járok és hasonló problémákkal küzdöm!

Örülök,hogy nem vagyok egyedül a problémámmal.

A párom nálunk is nehezen éli meg az elutasítást - de leültem vele megbeszélni, hogy a babavárás ilyennel is járhat és, hogy nekem sincs egyszerű dolgom.

Vannak napok amikor kibújnék a bőrömből olyan boldog vagyok aztán 2 napra rá szinte depressziós vagyok- senkit nemakarok látni és senkivel sem akarok beszélni.

Ez normális hozzá kell most szokni!

Pár hónap és a pocaklakónk előbújik és rendeződnek a dolgaink - addig is legyenek türelmesek a férfiúink:)


Minden jót kívánok és kitartás!

2009. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!