Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eset valaki úgy teherbe hogy...

Eset valaki úgy teherbe hogy szívalakú a méhe? Hogy zajlott a 9 hónap? Komplikációk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a barátnőm úgy esett teherbe. Először volt csak gond, mert méhen kívülinek nézték, de mivel te tudod hogy mi az ábra, nálad ez elő sem fordulhat. Komplikációmentes terhesség, természetes szülés a 39. hétben, egészséges 3 hónapos baba.

Minden jót!

2009. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Voltál 4D ultrahangos vizsgálaton? Nem megijjeszteni akarlak,de nem kockázatmentes.Az unokatesómnál igy vehették volna észre a baba testi fogyatékosságát. A dokik azt mondták a sziv alakú méh az oka.
2009. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak 5 hetes vagyok.Első terhességemnél voltam 4D. Az elején volt baj mert elment egy baba mert ikrek voltak.De a kisfiam teljesen egészségesen jött világra.
2009. aug. 25. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt osztálytársam mesélte, hogy a feleségének szív alakú méhe volt, és ezért nem fordultak be a babák koponyafekvésbe, és császározni kellett mindkét terhességnél. A császározásnál összeszaladt jó sok orvos, hogy láthassák a méhét, mert olyan kuriózum.

Utánna meg azt mondták neki, hogy ne vállaljon harmadikat, mert a babák már nagyon kikoptatták a szív alakű méhét, és el van vékonyodva.

2009. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik én ellenpélda vagyok. Szív alakú méhem volt, volt eddig két terhességem mindkettő vetéléssel végződött. Két vetélés után megműtöttek, most ismét babát várok 13 hetes vagyok és (kop-kop), de eddig minden teljesen rendben van. A doki szerint a szív alakú méh miatt voltak a vetélések, mert nem tudott rendesen megtapadni. De nekem mélyen kettéosztott volt a méhem emiatt. Akinek nem ennyire vészes, az simán kihordhat egy babát.
2009. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is most derült ki a baba. és nekem mivel átjárhatóságim volt nemrég, igy kiderült hogy nekem majdnem szin alaku ,csak nekem fönt egybevan szóval kup alakja van vagy hogy mondjam. a doki azt mondta ha jó helyen ágyazódik be akkor nemgond, ha rosz helyen akkor nemtud fejlődni és elmegy. de valószinű hogy jóhelyen van.aztmondta
2009. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Bízom benne hogy nem lesz gond. Az első babám farfekvésű volt de megszülhettem és akkor közölték is velem hogy ha lesz következő baba akkor ő is faros lesz a méhem miatt. Igaz még nagyon az elején vagyok de bizakodom. Mindenkinek boldog babavárást kívánok és sikeres könnyű szülést!
2009. aug. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!