Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiskönyvemben a négy pecsétn...

A kiskönyvemben a négy pecsétnek mindenféleképpen egy orvostól valónak kell lennie? Vagy mindegy, csak nőgyógyász pecsétje legyen?

Figyelt kérdés
Eddig két különböző dokitól van,és most akarok másikhoz menni(elégedetlenség miatt...)Tudna valaki segíteni?
2009. aug. 25. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hány orvostól van, csak meglegyen
2009. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A darabszám a lényeg. Azt kell igazolni, hogy legalább 4 alkalommal részt vettél a terhes gondozáson, az orvos személye teljesen lényegtelen.
2009. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval:mindegy hány nőgyógyásztól van, csak meglegyen
2009. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is váltottam, nem lett gond belőle. 20 hetesen hagytam ott a dokim, aki addig nem is pecsételt, aztán a másik orvos sem! Egy darab pecsétem nem volt egy orvostól sem, csak a védőnőmtől. Viszont akinél szültem, adott egy igazolást, hogy 9* megjelentem terhesgondozáson.

Nem volt semmi baj, megkaptam az anyaságit.

2009. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. aug. 25. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a védőnőn kívül senki nem pecsételt a kiskönyvembe, ő írja be a vizsgálati eredményeimet is, talán jövő héten a CTG-n ír a doki is.,de abban sem vagyok biztos. Úgy tudom, szülés után kapsz egy igazolást, hogy részt vettél a terhesgondozáson.
2009. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!