Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél mindenképpen...

Ikerterhességnél mindenképpen adnak tüdőérlelőt?

Figyelt kérdés
Elővigyázatosságból h ha hamarabb akarnának jönni ami ikreknél nem ritka.
2012. dec. 29. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem adtak, de volt rá ok, 2 ismerősömnek is. többieket nem kérdeztem.
2012. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32. hetesen befektetett az szt-s "dokim" a kórházba, ahol kiderült, hogy csak a 34. héttől "várnak". Megvizsgáltak, minden rendben volt velem és a Lányokkal is, így 3 nap múlva hazamentem, persze saját felelősségre, mert ők ki nem engedtek volna. Na ekkor akartak adni tüdőérlelőt, minden panasz nélkül, 32+5 hetesen, ha esetleg elfolyna a magzatvizem, amikor kilépek a kórház kapuján. Megköszöntem, de nem fogadtam el, most 34+2 h vagyok, max. 1 hét múlva megyek vissza, remélem, ilyesmivel már nem zaklatnak minket!
2012. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nővérem nem kapott, sőt, a króházba sem feküdt be, csak amikor szülni ment. 39 hétre születtek a gyerekei.
2012. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!