Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok,...

31 hetes terhes vagyok, néhány napja enyhe mensiszerű görcseim vannak. Ezek már a jóslófájások lehetnek, vagy a méhszájam nyiladozik? Vsgy ne is tulajdonítsak neki nagy jelentőséget?

Figyelt kérdés
Leghamarabb csütörtökön tudok orvossal konzultálni (aki a méhszájamat még sose nézte meg). Azért izgulok, mert addig is szeretnék menni úszni, vagy addig inkább hanyagoljam? Szexelni vajon lehet?
2009. aug. 25. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
a 7. 8. hónapban nő legnagyobbat a baba és a méh, lehet hogy a méhnövekedést érzed. Ha nyílna a méhszájad az erős görcsökkel, haskeményedéssel járna, szerintem ne aggódj ezen! Jósló egy kicsit még korai, de lehetséges, bár az is haskeményedéssel járna, nem csak enyhe mensi szerű görcsökkel. Nekem is vannak néhány naponta ilyen kis görcseim, én nem aggódom....
2009. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menzis érzés a méh növekedése miatt van. Ha haskeményedéssel jár akkor jósló. Na nekem ilyen jóslóm ill. csak keméynedésem van már a 27. hét óta, és a méhszáj azóta is zárt.

Amióta szimpla menzis érzést mikor éreztem/érzem azóta nőtt vagy 3cm-t a hasam, kb az elmúlt 1-2 hétben!

Azért a dokidnak említsd meg, így majd megvizsgál a biztonság kedvéért!

Boldog babavárást!

34 hetes pocis

2009. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!