Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békés megyei kismamák, anyukák...

Békés megyei kismamák, anyukák! Bababarát kórház?

Figyelt kérdés
Békés megyei kis városban élek, nálunk megszűnt a szülőotthon, így választanom kell, kinél fogok szülni és hol. Békéscsabán nem szeretnék, mert csak negatív tapasztalatokat hallottam róla. Gyulát dícsérik. Kinek milyen tapasztalata van és kivel voltatok nagyon megelégedve? Nekem nagyon fontos lenne, hogy barátságos légkör vegyen minket majd körül és minél többet lehessek a babámmal, az első pillanattól fogva, azaz bababarát kórházban szeretnék szülni. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én Gyulán szülttem 3 hónapja és azt kell irjam megvoltam elégwdve velük.Persze voltak olyanok is akik nemigazán voltak a segitségemre de szerintem mindenhol van ilyen.Formanek Évi volt a szülésznőm és Mocsári az orvosom nagyon rendesek és aranyosak voltak.
2009. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a neveket! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
2009. aug. 25. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi Macsári Zsolt a doki neve.Köszönjük.
2009. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a harmadik babámat várom.A lányomat Gyulán,a fiamat Békéscsabán szültem,és most is Csabán fogok szülni.A két kórházat összehasonlítva azt mondom,nem mennék többet Gyulára.De ez a doki választásodtól is függ.A második gyerekemnél hét hónapig szintén Gyulára jártam,de akkorát csalódtam a fogadott orvosomban,hogy nem akartam már nemhogy nála,de még a gyulai kórházban sem szülni.Azóta járok B.csabára Szeberényi főorvoshoz,akivel maximálisan elégedett vagyok.A kórházban most költözött át a nőgyógyászat és a szülészet az új épületbe,úgyhogy a környezet teljesen új,de van babás szoba is.A dokit csak ajánlani tudom.Gyulán egyébként magasabbak a tarifák is állítólag.

2009. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!