Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt olyan, akinek csak...

Volt itt olyan, akinek csak "nagyon" későn mutatta ki a teszt a pozitívat?

Figyelt kérdés
és mikor? vérvételből azonnal ki lehet mutatni?
2009. aug. 25. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Vérből kicsit hamarabb. Nekem mindig pontos volt. 28 napra jött. Most Màr 11 napot késik de a tegnapelőtti teszt egyértelműen Negatìv. Én is még reménykedek
2009. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

vagy az UH a biztos?

köszönöm a válaszokat előre is! :)

Boldog Babavárást Nektek!

2009. aug. 25. 15:30
 3/20 A kérdező kommentje:

egy sorstárs! :)

nekem ez a 9. napom! Én is nagyon reménykedek, hátha! tudom kicsit sablonos, de sose szokott késni...

van valami tüneted?

2009. aug. 25. 15:32
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem uh sem. Én abban bízom később volt pé. De ha később volt akkor kisebb a terhesség és uh sem látja. Semmi tünetem sincs. Csak krémes fehér folyás. De semmi mellfeszülés . Neked van tüneted?
2009. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

abszolút semmi!

rossz ez a bizonytalanság.......:(

ha gondolod írj privibe és ott megoszthatjuk egymással a fejleményeket!

neked szokott késni?

2009. aug. 25. 15:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Bár volt 1 elhalt terhességem tavaly és most áprilisban Spontàn vetélés. Aztán múlt hónapban szedtem barátcserjét. Most nem. Lehet felborult a hormonháztartàsom
2009. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

sajnálom a babákat :(

nem tudom, hogy amit szedtél az bezavarhat-e...

én csak E-vitamint szedtem, szerintem az nem tudja felborítani a hormonjaimat!

lassan mennem kell, remélem holnap folytatjuk!

2009. aug. 25. 15:44
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Az E-vitamin nem csinál bajt. :)
2009. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)!

Kérdésre sajnos nem tudok nem tudok válaszolni, de nekem a mai a 38-ik napom...Max a 19-ik napon lehetett a peteérés, de már akkor is kellene mutatnia a tesztnek.

A 28-ik naptól 3 napig időn túli pozi tesztjeim lettek, (amik így sajnos nem érvényesek), majd mind negatívok. 5 napja teszteltem utoljára, holnap megyek úgyis dokihoz rákszűrésre, és kérek egy hüvelyi UH-t is.

Drukkolok nektek, hogy baba legyen!

Szóval, szerintem a doki a biztos!!!

2009. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hellóka! Nekem a várható menstruációm előtt 3-4 nappal történhetett a megtermékenyülés, mint utóbb kiderült. nem jött meg máj. 8-án, 11-én csináltam egy tesztet, negatív. 14-én teszt, negatív, elmentem a dokihoz, megtapizott, azt mondta, hogy nincs baba (elég sok stressz ért akkor, azt mondta, hogy attól nem jött meg.

Beletörődtem. Elutaztunk, július 8-9-én megint nem jött meg, de tünetem nem volt, csak az utazásunk utolsó pár napjában. Hazajöttünk, rögtön teszt,pozitív. Doki. Kiderült, hogy már a 7. hétben vagyok (-:(-:(-:

Ne aggódjatok, összejön!!!! Én drukkolok nagyon!

19 hetes kismama

2009. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!