Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki 12-14. hét környék...

Volt valaki 12-14. hét környékén 4D-s ultrahangon? Megéri ekkor elmenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd később is ellátogatni egy ilyen "babamozira", de azt hallottam, hogy már a fent említett korban is nagyon szépen lehet látni a kisemberkét. Esetleg valakinek megtudták már állapítani ennyi idősen a baba nemét?
2012. dec. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 14. Heten, nincs ertelme :) 19-20. Heten mar annal inkabb. Mi a 14., 20., es 36. Heten voltunk!
2012. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a 12. héten voltunk olyan helyen genetikai UH-on, ahol átváltottak többször is 4D-re. Nagyon klassz volt, gyönyörű képet kaptunk, mindene jól látszódott. Szerintem megéri bármikor elmenni!
2012. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14. héten voltunk, de csak azért, hogy biztos, hogy minden rendben van-e. Igen, nekünk kislányt mondtak, amit az orvos is megerősített a 18. heti uh-on, és úgy is lett.Később érdemes csak menni, mi 26. hét környékén mentünk újra, akkor már volt értelme.
2012. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a 16. héten voltunk, de még az is korai. Úgy a 20. hét után már nagyobb élmény.
2012. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából mi főleg a nemére lennénk kíváncsiak, olyan jó lenne már tudni , hogy kisfiú vagy kislány lakik a pocakomban.


Volt esetleg olyan, akinek a sima 12. heti ultrahangon tudtak már mondani valamit ezzel kapcsolatban?

2012. dec. 30. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes terhesen voltam először, mert tudni akartam a nemét, és meg is mutatta a kukacot :)

Most 4 hónapos :)

2012. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes, mindig erdemes:) En voltam a 13. heten, ngyon nagy elmeny volt. Utana voltunk meg 4-5szor, nem birtam ki, tenyleg nagy elmeny:) Persze, a 28-34. het korul a legjobb, de ha tobbszor mennel el, a 12. heten is sok minden latszik es van mar esely, hogy megmindjak a nemet. Nekunk akkor mar megmondtak, amit minden alkalommal megerositettek. De igazabol mi is lattuk a 13. heten, hogy kisfiu, jol kiveheto volt.
2012. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!