Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki tulsúllyal kezdte a...

Van aki tulsúllyal kezdte a terhességet, gondolok itt 100 kg feletti kismamikra, hol tudtok ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Elmultam 23 hetes, már szűkecskék rám a ruháim, de nem tudok venni magamra sehol mivel kb 52-56 os kellene, de ekkorát kismamaruhában nem láttam még sehol. A fehérneműkkel is ez a helyzet sajnos, ha van tippetek kérlek írjatok
2009. jún. 14. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én is elég súlyos vagyok, most 48-50 a méretem. Én tudok vásárolni magamnak. Általában a C&A-ba szoktam, aránylag megfizethetőnek tartom. Mondjuk nekem még nem nagy a pocim. Ja és a C&A-ba van kismama részleg is.

Sok sikert :))

2009. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén C&A
2009. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én varrattam a kismamaruháimat, állítható pántú nacikat kaptam, így végig tudom hordani azokat. Jó minőségű anyagokból lehet választani, széles a kínálat, és viszonylag olcsón kijön egy-egy darab. Én csak ajánlani tudom!

[link]


36 hetes kismama

2009. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is járok a C&A-ba, de győrben, tatabányán max 48-as méretig vannak kismamaruhák, nekem 52-54-es kellene ami kényelmes lenne. sima derekú nadrágból van 52-es méret, de az nekem már nem kényelmes a pocim miatt.
2009. júl. 13. 08:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 118kg vagyok 34 hetes.

Én is a C&A-ban vásároltam(eddig 8 kg jött fel,így a legtöbb régi felsőm jó rám),de most a Tescoban vannak 56-os ruhák amiben már én is elveszek(de jó ezt leírni:)!!!)nagyon jó az anyaguk és nem mamásak.Nadrágot azt átalakíttattam ,nem is kellett egész terhesség alatt csak kettő.A varrónő 500 ft-ért tett bele előre pocakbetétet,így nem kellett tízezreket kiadnom érte.

Na viszont a fehérnemű az nekem is gond.A szopis melltartók legtöbbje csak 95-ig van,így én hátbővítő pánttal oldom meg.Viszont bugyi gondjaim azok vannak...:(

De jó,hogy vannak más molett kismamik is...nem vagyok egyedül!

2009. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok ! én is túlsúllyal estem teherbe pontosan 110 kg voltam ! Iker babákat várok akik ma 11 hetesek és még csak 1kg jött rám ! Remélem nem nagyon fog rám jönni újra 26kg a szülés után ! Én a ruhákat varratom otthonra meg a párom ruháit hordom ő ugyanis 140kg és a ruhái nagyon kényelmesek ! Otthon meg nem érdekel hogy milyen ruha van rajtam csak az hogy kényelmes legyen !
2009. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár én nem vagyok 100 kg feletti, de olvasom, hogy bugyi gondotok van. Épp tegnap voltam a Tescoban, ugyancsak bugyit keresni és van 56-os méretű is. 5 db van egy csomagban F&F márkájú és most 1000ft-ról 620 ft-ra van leakciózva. A mi városunkban a közepes Tesco van, hátha nagyjából ugyanaz a választék az áruházlánc minden hipermarketében.
2009. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nem tudom honnan írsz, és van -e nálatok KIK üzlet.én ott vettem felsőket, és térdnadrágot, de minden fajta ruhából van nagy méretű.nem kismama ruha, de jó.nekem az xl-es már nagy, pedig jóval 100 fölött vagyok.ráadásul megfizethető 30 hetes km

2009. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!En a Quelle katalogusbol is rendeltem egy par jo cuccot,van egy olyan katalogus amiben csak extra meretu noi holmi talalhato,azon belul is amit kettesevel arulnak(tehat azonos modell ket szinben,en szoptatos melltartokat is onnan rendeltem es szuper a minoseguk)ha interneten rendelsz akkor max ket het alatt elkuldik de van amit hamarabb is.
2009. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még a teszveszt vagy vaterát ajánlanám,internetes licitáló oldalak.tényleg jó olvasni,hogy nem vagyok egyedül,mint molett kismami.Az utcán mindig anorex kismamikat látok.Jó babavárást!!
2009. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!