Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó nőgyógyászt keresek Szolnok...

Jó nőgyógyászt keresek Szolnokon. Van valami tapasztalata valakinek? Kit ismertek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én Dr. Jakab Tamáshoz járok,szerintem nagyon lelkiismeretes.A többit nem ismerem.
2009. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Magánrendelésre szeretnél járni? Én Dr. Erdődi Zoltánt tudnám javasolni. Nővérem és sőgornőm is nála szült, én is hozzá jártam, amíg Szolnokon éltem. Nagyon kedves, megértő, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Rengetegen járnak hozzá. Kéred az adatait? Elküldjem privát mailben?
2009. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Köszi, a doktor úr adatai megvannak!
2009. aug. 27. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Erdődi csak addig kedves amig nem hizol 12 kg-t, utána elküld. Igaz, hogy alkalmanként 3000 Ft-ot kér, de kéthetente visszarendel...

Én Mosonyihoz járok, 5-6ezret kér, de havonta csak egyszer kell menni. Mindig csinál UH-t és hüvelyi vizsgálatot is. Minden kérdésre válaszol, érti a málnalevél teát és homeo bogyókat is. Támogatja a gátvédelmet és ő a legmagasabb rangú szülész a megyében.

Jakab doktor sem rossz, de Emődid és Tóth Zolit én messzire kerülném.

Boldog babavárást!

2009. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkitől más véleményt fogsz hallani. Mert mindenkiről vannak jó és rossz sztorik.

Én Tóth Zoltánnál szültem és nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz szerintem csak annak jó, aki nincs befásulva, mert poénkodik, fiatal, ennyi.

Rajta kívül nekem Dinya Tibor nagyon szimpatikus. Nagyon kedves.

2009. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!