Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki 12-14 hetesed 4d...

Volt valaki 12-14 hetesed 4d uh-on? Érdemes ilyen korán szeretném biztosra tudni, hogy minden rendben és ha lehetne a baba nemére is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:

16 hetes korra fejlődik ki a baba nemi szere teljesen, ezért mondják csak meg 18 hetes Ultrahangon hogy mit is vársz!

Ne menj még, nem lesz nagy élmény, nem az igazi még az arca, soványka is.

Olyan 24 hetese érdemes elmenni!

Inkább a Down kór szűrést csináltasd meg, az integrált tesztet, az jobban szűr ebben a korban, mint az uh.

A 3D nem mindig nőgyóGyász végzi, sokszor csak egy radiológus, ahol leméri neked a babát, és inkább BabaMozi, mint vizsgálat!

Na meg 18-24 hét között látszik csak meg sok rendellenesség.

Ha van 2x 10-14 ezer forintod rá, akkor menj el, de biztos hogy

Vissza akarsz majd menni később, mert nem lesz az igazi.

2013. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hetesen mentünk el 4d-re először. Azért mentünk, mert a nőgyógyászom az orrcsontról nem beszélt és csak itthon olvastam, hogy az is fontos és nézni szokták. Nekünk mondták, hogy kislány lesz, úgy látszik, ami úgy is lett:-).
2013. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! En is 13 hetesen voltam eloszor. Nagyon alaposan meg tudta vizsgalni a babat, bar szepnek nem volt mondhato:P Azt is meg tudta mondani hogy 99.9% hogy kislany, bar ahhoz a sima 2Ds nezetet hasznalta, ami sokkal jobb minosegu/felbontasu kepet adott mint a dokim gepe. Szoval az egy dolog hogy a sima ultrahanggal nezik meg, akkor is biztosabbat tudnak mondani, egyszeruen mert jobb a gep, es a kep amit mutat. Jo babavarast!:) 24+1
2013. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja meg annyi hogy igaza van az elozonek, ha nem tervezel tobb 4D latogatast akkor semmi keppen ne menj ilyen koran, mert még nem latszik semmi az arcabol, csak a nagy homloka, az ufoszeme meg a pici szaja...eleg morbid.

A legjobban a 26-28. het korul latszik hogy milyen lesz majd kint, mert akkor meg van helye es nincs az egesz gyerek az arca ele hajtogatva, viszont mar van az arcan meg a testen egy kis háj, es szep gombolyu, egeszen babaformaju.

2013. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam integrált teszten, ott 4D-n is nézték a babát és nagyon klassz volt, szerintem megéri már ilyenkor is elmenni.
2013. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp megéri elmenni!! 13 hetesen voltunk először és már akkor megmondták a nemét, ahogy barátnőimnek is meg tudták mondani ennyi idősen. Arról nem beszélve, hogy -főleg, ha első baba- óriási élmény!! Persze még csontik ilyenkor, mégis látod mindenét, látod, ahogy izeg-mozog mindene, és hogy már ennyi idősen egy komplett kis emberke.
2013. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!