Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan pakoltátok be a babaruh...

Hogyan pakoltátok be a babaruháit a szekrénybe? Szerintetek praktikus a méret szerinti bepakolás? 56-os ruháknak külön egy rész,62-eseknek,68-asoknak?

Figyelt kérdés
Picit tartok attól, hogy az 56-os ruhák kicsik lesznek, nem tudom ti mennyi ideig tudtátok azokat használni? 62-est is rá lehet adni első körben, vagy inkább azt csak overállból meg kabátból?

2013. jan. 2. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

èn már a vásárláskor és mikor kaptunk láttam, hogy nem a számozás a lényeg. Hanem a nagyság. ìgy össze mértem a ruhákat és felülre tettem a legkisebbet.

4 kilós lányomnak még kb 1-2 hónapig használtuk az 56-t. 3,4kilós lányomnál is csak 1-2 hónapig. A kisebbik sulyú lányom hamarabb hízott mint a nagy súlyú.


Overálból a kisebbik lányomra még mindig jó az 56-s chicco pedig 6 hós. a 62-es pedig kicsit nagy.


kabát nem praktikus dolgo, szinte soha nem fogod használni. Ha még télen születik a bébi akkor vegyeket ilyen zsákot [link]

ebbe csak sima ruhába bele teszed és már vieheted is. Ha meg nagyon hideg van akkor max dobsz rá még egy takarót.

2013. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak az 56-os csak 1 hónapig volt jó, most 2 hónapos, már a 62-es se jó. Őszintén szólva, annyira sem volt időm, hogy minden nap elrendezzem a ruhákat. Minden nap 3szor pisilte, kakilta, hányta össze a ruhákat, így minden másnap moshattam az összeset. Ezért be sem pakoltam a szekrénybe, a fele a babakocsin, másik fele a kiságyon lógott, na meg a szárítón.
2013. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!