Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nemsokára temetésre kellene mennem,de 30 hetes terhes vagyok.2 hete jöttem ki a kórházból,görcsöltem,visszatartó infúziót kaptam,1 ujjnyira nyitva a külső méhszájam.
2013. jan. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el nyugodtan kérj széket ülni lehet és nem tart órákig. részvétem
2013. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed és nyilván kérdés, hogy kit temetnek, úgy értem, kidet? Ha egy sosem látott rokont, az más, mint ha nagyon közeli hozzátartozót. Ne csinálj illemkérdést belőle, ha utazni is kell vidékre, megint nehezedik a helyzet.

Legelsősorban vigyázz Magatokra!

2013. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mennék. (nem írod, mennyire közeli hozzátartozó volt).

Most fontosabb a baba, semmi szükség még egy meg/felfázásra is a hidegben. Aki ezt nem érti meg, azzal ne foglalkozz!

2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Csak akkor mennék, ha nagyon közeli rokon lenne és garantáltan végig tudnám ülni a temetést, vmint nem tartana 3 órán keresztül.

30 hetesen ilyen állapotban ha nem muszáj, ne menj!

2013. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Apósom nagyon beteg,ha oda kerül a sor szeretnék majd menni,de a babát sem szeretném veszélyeztetni.
2013. jan. 2. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj, ha leülhetsz, illetve ha kint lesz a szertartás, mindenképp vigyél magaddal pokrócót amibe becsavarhatod magad és nagyon jól öltözz fel. Meg ezenkivül gondold át, h mennyire viselne meg. Nehogy ott kiakadj lelkileg, nem tenne jót az állapotodnak. Szerintem apósod is azt akarná,h a babának legyen a legjobb.
2013. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!