Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hkm ker segitseget toletek,...

7 hkm ker segitseget toletek, allando hanyingerrel kuzdok nem birok enni se reggel sem napkozben kicsit el vagyok keseredve, pedig nekem nem artott volna ha egy kicsit meghizom mert eleg vekony vagyok mit tanacsoltok nalatok mi valt be?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

háztartási keksz

a terhességem elején semmi nem maradt meg bennem csak a háztartási keksz. ne aggódj, fogsz majd hízni is, nem kell egyből az elején elkezdeni a hízást :D

2012. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ez volt a helyzet, ami kicsit nagy nehezen letuszkoltam azzal is nagyokat nyeltem, hogy lent maradjon. A B6 vitamin segített nekem azt nyugodtan szedheted. Lecsillapította annyira, hogy tudtam magamba tolni némi kaját. Jó volt az is ha háztartási kekszet vagy kenyér belet bírtam enni valamennyit mert az is enyhítette a problémát. A súlyod miatt ne aggódj én is nagyon vékony vagyok és a 15.hétig volt ez a jó kis időszak ami alatt még 5kg-tól szabadultam meg. Bár vastag nem lettem de azóta feljött 8kg szóval elfogyni nem fogsz:-)Kitartást és Boldog Babavárást Kívánok Neked.
2012. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is így voltam, csak én hánytam is, napi többször. Ennek eredményeképpen a 12. hétig fogytam 5 kilot, de ez a 20-ra vissza is jött.

Ami nekem általában bent maradt, az a csokidarabos keksz, a piritos, és a pattogatott kukorica, na meg a gyümölcsök.

Vitamint szedd h azért legyen valami, ha már nehéz enni, illetve a b6-ot ajánlom a hányingerre.

Ja, és egy-egy korty kóla, csodákra képes. :)

Nem a legegészségesebb, de én így éltem túl.

És nagyon figyelj a folyadék bevitelre, én sajnos nem figyeltem, és kórház lett a vége.

Remélem tudtam segíteni.


21 hkm

2012. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
B6 vitamin segít, ill. nekem az volt a lényeg, hogy mindig legyen valami a gyomromba, ha csak egy kis keksz is volt.
2012. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!