Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a sok fürdéstö...

Lehetséges hogy a sok fürdéstöl lenne? Vagy ez ilyenko normális?

Figyelt kérdés
35hetes kismama vagyok.Pár napja szúró,viszketö érzésem van pisilés után,viszont maga a hüvelyváladék nem lett több,a szine sem változott és nem kellemetlen a szaga sem.Ez most akkor valamiféle fertözés lesz?Szedek a ph-m "kordában tartására" hüvelykúpot amit a dokim irt fel.Anyukám szerint ez valahol normális de szerinte baj lehet h gyakran napi 2x is fürdök.A kettönek van köze egymáshoz?Ettöl lehet gombás vagy bakteriális fertözésem?
2013. jan. 2. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet baj a gyakori fürdéstől...én is kétszer fürdök és semmi bajom....

bár lehet ha nagyon elővigyázatos akarsz lenni akkor most már leginkább csak zuhizz és néha ülj a kádba....


én mindig jól kimosom a kádat, lezuhizok fürdés előtt és úgy ülök a kádba,,,,,

2013. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is csak igy ülök a kádba h fertötlenítem,lezuhanyzom és akkor utána.Ezért voltam ugy vele h hát csak nem fertözés bár ugye az mástól is lehet.
2013. jan. 2. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenhol azt hallom, hogy terhesség alatt nem ajánlott sem a meleg vizes fürdés, sem a kádban fürdés. Én persze utálok zuhanyozni és továbbra is kádban fürdöm. :D


A gyakori fürdésről azt tanultam még amikor egészségügyibe jártam, hogy semmiképp sem jó. Lehet hogy neked a napi 2 is sok, ha indokolatlan.


Viszont ami nagyon igaz, terhesség alatt mindenféle ph változásra és/vagy fertőzésre hajlamosabbak vagyunk.


16+2 hkm

2013. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhivtam a dokim h hát mi is a helyzet(holnap meek hozzá amugy is) elmondtam neki a tüneteim.Mondta hogy lehetséges valamilyen bakteriális fertözés mert a sok fürdés megváltoztathatja a hüvelyi ph-t kúp ide vagy oda.Ráadásul mivel a picurim fejjel lefele van és nyomja a hólyagom elöfurdulhat vizelet csepegés ami ugye baci forrás.Szóval eltiltott a kádban fürdéstöl:Dde holnap ugy is megnéz h mi lehet ez és ha kell akkor kapok kùpot:) minden esetre köszönöm a hozzászólásokat!jó babavárást!!:)
2013. jan. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!