Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Elevitet szedek, de szétrágom mivel nem tudom lenyelni! Tudom, rá van írva hogy nem ajánlott. Lehet, hogy így nem használ semmit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 17:54
 1/7 Quorra ***** válasza:
Hát így nem ér sokat az egész.
2013. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szedjél mást pl ladeeevit, azt könnyű lenyelni
2013. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom azt lenyelni. De viszont a femibion könnyen lecsúszik és egyszer sem hánytam ki:)
2013. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
törd 2 felé és úgy ved be :) én a nagyobb gyógyszerekkel mindig azt szoktam .
2013. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, en sem tudom bevenni,ezert a hipp natal szirupot hasznalom,ajanlom neked is. olyan egzotikus gyumolcsle ize van, nem rossz. :-)
2013. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még nem tudom melyiket szedjem. De ez az Elevit..szörnyű..
2013. jan. 3. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az Elevit, gondolom, filmtabletta. Azt csak akkor szabad széttörni, ha jelölve van rajta a vonal, mert másképp nem szívódik fel rendesen. A femibion nekem is nagyon bejött. Jó drága, de le lehet nyelni. (Én a gravidával voltam bajban, mert folyton kihánytam.)
2013. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!