Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt már úgy, hogy...

Más is volt már úgy, hogy megérezte a babája nemét?

Figyelt kérdés

Akár már akkor, amikor kis embrió volt...

És ha igen, kinek teljesült? A megérzések hány %-ban igazak?


9+6 hkm



2013. jan. 2. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem tudom, de kislányt szeretnénk és minden ismerős szerint az is lesz. El nem tudnám képzelni, hogy esetleg fiú! :) HA gondolod majd megírom! 13hkm
2013. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, szeretném ha megírnád! :)
2013. jan. 2. 22:06
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Én kisfiút szerettem volna de nagyon, de legbelül mindig tudtam, hogy kislány. Ezért meg sem lepődtem amikor megtudtam. Még mindig azt mondja a doki, hogy lány, pár hét múlva kiderül, hogy igaza van-e :P Remélem igen, mert mindenből rózsaszínt kap a pici! :D
2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, én megéreztem, az elejétől kezdve tuti biztos voltam benne, hogy lányom lesz!

(kisfiam lett)

2013. jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia! En eleg fius lany vagyok (voltam), el sem tudtam kepzelni hogy nekem valaha lanyom legyen. Aztan pozitiv lett a teszt, es valahogy rogton lett egy ilyen erzesem hogy ez marpedig kislany. Mindenkinek mondtam hogy lany, pedig uh-n meg csak a laba sem latszott, nem hogy ami kozotte van:)

Aztan amikor megmondtak hogy kislany, kicsuszott a szamon hogy "igen tudom" :D Szoval nekem bejott, pedig tenyleg mindig fiut akartam, most meg mar el sem tudom kepzelni hogy kisfiura keszuljek. Legalabbis nem ennel a terhessegnel ;) Jo babavarast mindenkinek!! 24+2

2013. jan. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon kislányt szerettem volna, és próbáltam szugerálni, de valahol az első pillanattól tudtam, hogy kisfiú, és a lányért csak drukkolok. Kisfiú is lett, itt szuszog mellettem. 2 hetes
2013. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én eddig ötször "melléfogtam". Két lányom és három fiam van, de mind az ötnél pont az ellenkezőjét éreztem... Van, akinek bejön, van, akinek nem...

Most nagyon fiút érzek, de ha továbbra is marad ez a séma, lány lesz... :-)

9 hetes km

2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kingaescsabi válasza:
én nagyon biztos voltam benne hogy fiu lesz es igy is tortent meg fogadtunk is a parommal es hat en nyertem :)
2013. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!