Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megérezte, h. milyen...

Valaki megérezte, h. milyen nemű lesz a babája?

Figyelt kérdés
Én még nagyon a terhességem elején járok, és valahol nagyon érzem,h. nekem az első szülött gyerekem fiú lesz. Nem hiszem,h. arról lenne szó,h. inkább azt jobban szeretnék, mert lánynak is nagyon örülnék, csak ezt érzem. Ti mit éreztetek? Bejött?:)
2010. ápr. 29. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én is a terhességem elején járok és vhol érzem legbelül ,hogy fiú lesz.:)))))))))))))majd kiderül:)
2010. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már mikor kiderült, hogy jön a babó éreztem,hogy csak fiú lehet. Pedig mindenki azt mondta, hogy tuti kislány. Terhességem előtt pedig inkább lányt szerettem volna, így nem ezért gondoltam. Hát be is jött most már 100%, hogy fiúcska. 30h KM

2010. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Első gyermekem kislány,már a terhességem elején mondtam,hogy lány lesz,és vettem ezerrel a rózsaszín holmikat.Mindenki hülyének nézett,de így lett,most már tini lett belőle.

Második gyermekem kisfiú,ugyan így már 5 hetes terhesen pozi teszt után mondtam,hogy ez bizony fiú lesz és vettem a világoskék,focilabdás,autós holmikat.Ekkor is hülyének néztek de így lett:)Most már suliba megy a drágám.


Kismama vagyok,18 hetes és TUDOM,hogy fiú,bár még nem mutatta meg magát az UH-n.Már vettem is kék holmikat meg barnákat:)

2010. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mi kislányt szerettünk volna elsőre nagyon!! Csak arra tudtunk gondolni, de én éreztem legbelül már pár hetesen hogy fiú!!

A 12 hetes uh-n is ahogy jött-ment láttam rajta hogy ő csak fiúcska lehet. A 18. heti uh-n aztán ki is derült hogy valóban az, a férjemnek akkor mondtam meg, kicsit csalódott volt,aztán persze imádja már.

A kislányunkkal 2 évvel később lettem terhes, őróla is elejétől éreztem h nem lehet fiú:) 16 hetesen láttuk hogy valóban nem az:))

Szokták mondani h az ember azt érez amit valójában szeretne, de ez nálam nem volt igaz mivel elsőre is lányt szerettem volna nagyon mégis éreztem h nem az:)

Most a harmadikat várjuk, na őnála nem érzem h milyen nemű..egyszer inkább lányt sejtek, egyszer inkább fiút..

18 hetes km. (ja és uh-n persze semmit se mutat)

2010. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én amikor a kisfiammal voltam terhes, már az elején éreztem, hogy fiú lesz. Most megint babát várok és most az a sejtésem, hogy kislány lesz. De ezt még nem tudom.
2010. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én a 20.hétig azt gondoltam, hogy fiam van, de aztán egy reggel úgy ébredtem, hogy de hülye vagyok, ez nem fiú, hanem lány! És tényleg lány lett! Mi a szülőszobán tudtuk csak meg, mert az uh-kon dugdosta magát.

Most 15 hetes vagyok a másodikkal, semmi megérzésem nincs :S

2010. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én kilógok a sorból:)

Én azt éreztem, hogy kislányom lesz , nem is kérdeztem meg a nemét és császárnál ki is derült , hogy kisfiú .Most 18+4h vagyunk egy hete voltam uh-n azt mondta a doki,hogy lehet kislány de még nem 100% én fiút érzek.Szegény pocaklakomnak a párom eddig azt mondta kisfiam,most meg azt mondja kislányom amikor simogatja a pocit:)Hát majd kiderül a legközelebbi uh-n talán ami májusba lesz, hogy kukacunk vagy nunuskánk van.Jó babavárást és szép terhességet kívánok neked.

2010. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én régóta kislányt szerettem volna, de amikor megtudtam hogy babát várok, valahogy éreztem hogy fiú lesz. 22. héten megmutatta a kukacát:)
2010. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kérdés, hogy lány, mi "lányos" szülők vagyunk. Mindig, mind a ketten ezt éreztük, alig gondolkodtunk fiúneven, csak a biztonság kedvéért.
2010. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elején rengeteg savanyúkáposztát ettem,mert csak arra tudtam gondolni. De kiló számra! Azóta nemennék..csak akkor egy bizonyos időszakban. A Mamák aztmondták hogy ha sok savanyút eszek fiam lesz. Bejött. Mindígis kisfiút szerettem volna. Minden jót =)
2010. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!