Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet valami baja...

Szerintetek lehet valami baja a babócámnak ha ma reggel úgy beütöttem a sípcsontom hogy utánna még meg is szédültem! Azóta is nagyon sajog! Meg fog látszani rajta? Annyi ilyen rémhírt hallottam már! 6 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És minden hülyeséget el is hiszel?! Nem, nem fog rajta meglátszani.
2013. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...
2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy! Ne aggódj, semmi baja nem lesz tőle, a pocidra vigyázz :)
2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Csak volt egy osztálytársam akinek hiányzott 2 ujja és azt mondta hogy amikor az anyukája terhes volt vele ráesett a kezére és azért lett ilyen!!!Most hogy ez igaz e vagy sem nem tudom!!!!
2013. jan. 2. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség! Ha így lenne, legalább a fele hiányozna a lányomnak. Nem egyszer megütöttem magam, neki mentem ennek-annak, megégettem magam... Egészséges kislányunk született, mindene megvan, és nem lett sehol foltos. Ja, és szőrös sem. :)
2013. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy látszódik meg rajta. Én 7 hónapos terhesen leöntöttem a pocakom forró vízzel, a fiamon nincs semmi jele ennek.
2013. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj...mi vagy te, babonás vénasszony? nálunk az öregek meséltek ilyeneket, h pl. az egyik bácsinak azért vanaza nagy szőrös anyajegy az arcán, mert az anyja terhesen a fekete macskát simogatta. Meg hogy nem szabad terhesen rácsodálkozni semmi csúnyaságra, mondjuk egy csótányra vagy szőrös pókra, akármire, mert arra fog hasonlítani a születendő gyerek.
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

Oké, h vannak rémhírek, de azért van az agyad, h elgondolkozz rajta és felülbíráld.

2013. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jól van na!!!!Nem kell rögtön bekapni!!!!
2013. jan. 2. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogunk. :)
2013. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!