Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik terhesség alatti...

Létezik terhesség alatti orrvérzés, kinek volt? Alacsony a vérnyomásom mégis mindig mikor orrot fújok vérzik.36hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, nekem is szokott vérezni, de csak terhesség alatt.90/60-as a vérnyomásom, és 31 hetes terhes vagyok..:) Úgyhogy, nyugi..:)
2013. jan. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na én meg azt hittem, velem van baj, de én is így vagyok, amióta terhes vagyok, pedig még csak 17 hetes. Nekem is alacsony a vérnyomásom, és reggelre mindig úgy ébredek, hogy orrot kell fújni, és enyhén vérzik, meg néha napközben is. Már azt hittem vmi allergia lesz. De akkor úgy látom, veletek is előfordul.
2013. jan. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is alacsony a vérnyomásom, és vérzett az orrom terhesség alatt. Se előtte, se utána nem volt jellemző.
2013. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony a vernyomasom, es mar verzett egyszer, pedig amugy sosem szokott. Meg van 4 honap hatra, lehet elo fog meg fordulni:)
2013. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a terhesség velejárója. Természetes dolog, a vérbőség miatt van. Az enyém is szokott vérezni amikor orrot fújok.
2013. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult álltam a zuhany alatt és arra lettem figyelmes hogy valami piros csöpög! jól meg is ijedtem kiabáltam a páromnak az meg rohant ő szólt hogy nyugi csak az orrom vérzik másnap mentem a védőnőhöz azt mondta teljesen normális a vérbőség miatt!
2013. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!