Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt előfordulhat...

Terhesség alatt előfordulhat orrvérzés?

Figyelt kérdés

Ha orrot fújok, mindig véres lesz a zsepim. Van amikor úgy érzem taknyos vagyok és orrot kell fújnom, és mindig meglepődök mert az bizony vér..néha a szám is véres, engem egy kicsit megijeszt.

Ezelőtt soha nem volt ilyen, és arra lennék kiváncsi, hogy mi okozhatja, és mit tehetnék ellene?


2011. febr. 24. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult, nem is ritkán. Főleg az elején. Nem volt túl sok, így nem is zavart igazán.
2011. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 15-16.hétig minden reggel véres volt a zsepim,azóta csak néha néha.Ne aggódj,ez is egy terhességi "tünet".
2011. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod felszökik terhesség alatt, úgyhogy szinte "természetes", hogy vérzik az orrod. Nyugodj meg, el fog múlni.
2011. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
iigen! életemben nem eredt el annyiszor az orrom vére, mint terhesség alatt. Dokit kérdeztem, ő azt mondta ez természetes, mert az egész keringés megváltozik ebben az állapotban, és nyomáskülönbséget okoz(hat).
2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én most a 28. hétben vagyok. De igazából már megnyugodtam, a válaszotok alapján. Hisz nem ömlik az orromból a vér.

Ha így lenne akkor lehetne nagy baj :)

2011. febr. 24. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kizárólag terhesség alatt vérzett az orrom. Amúgy sose szokott. 3gyermekem van, a kicsi 11 napos, és az orrvérzés nálam tipikus terhességi tünet volt. Még a végefelé is.
2011. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem most lesz az első...még nem tudom mik történhetnek még a terhesség alatt. Az amikor megmozdult elsőnek..uff szóval...

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 24. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, és még mindig vérzik olykor (vérnyomásom rendben). Csak hogy ne lepődj meg, ha később is lesz ilyen. :)
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vérzett első terhesség alatt. Sőőőt, néha ömlött. Volt, hogy ültem a kocsiban (dugóban, mentem reggel dolgozni), és belenéztem a visszapillantóba, és az egész fejem véres volt :) Úgy néztem ki, mint akit megvertek, csak annyira álmos voltam, hogy nem vettem észre, hogy vérzek :)

Nekem kb heti 5 alkalommal vérzett, mindig reggel.


[link]

2011. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem minden nap vérzik az elejétől fogva, most nagyon rákezdte pedig 36+5 hetesek vagyunk.

azt mondják belefér.

2011. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!