Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Anyukák SOOOOOOOS?

Kismamák! Anyukák SOOOOOOOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma 15+3 vagyok :) Most pont reggel bementem ak órházba az első vérvételes papíromért ami kb a 12-13 héten volt. 7500 ft ba került. igazából nem tudom mi ez. gondolom talán az afp... A LÉNYEG AZ,H FELÜL AHOL AZ ADATOK VANNAK ODA VAN ÍRVA,H : BNO1......:(O2000) FENYEGETŐ VETÉLÉS.... ez mit jelent????????????? ????? ?????? Ma megyek ugye dokihoz, de ahogy ezt elolvastam sírva fakadtam. Nem vagyok táppénzen sem ....

2013. jan. 3. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az AFP-t a 16. héten veszik le.Ez a kombinált teszthez szükséges vérvétel volt.Szerintem ne aggódj az is lehet,hogy benne maradt a gépben-az előző kismamától-és így nyomtatták ki.Nálam is előfordultak ilyenek.NYUGI!Írj majd mit mondott a doki.2 fiú+3 hónapos kislány anyuja
2013. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi van még a papírodon. Adatok, értékek stb.
2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ráírták egyszer, amikor sztk-ban voltam. Akkor azt mondták, mikor utólag rákérdeztem, hogy ez egy idióta bevett szokás. Talán a táppénzes papírhoz egyszerűbb így, de igazából nem valós adatot tükröz. Szerintem addig, amíg azt nem mondják, hogy gond van, ne aggódj. ha fenyegető vetélés lenne, szólt volna valaki. Kérdezz rá dokitól, úgy biztos megnyugszol.
2013. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

őhh a hátulján az van,h : Semmilyen kóros elváltozás nem figyelhető meg. az eredményeknél van 3 * al jelölt ami kevesebb mint kellene: Hematokrit; 0,35 L/L és a rendes az 0,36-0,45 között lenne.

a második : MCV ;77,4 fl és a rendes az 81,0 -100,0 között lenne.

a harmadik RDW-SD 35,4 fl és a rendes az 37,0 és 54,0 között lenne. a többi az mind jó.

2013. jan. 3. 11:56
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyon bízom benne,h a doki elmagyarázza,h mi van... Köszönöm az eddigi válaszokat! Értékeltem
2013. jan. 3. 11:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az értékek is rendben vannak, hisz mind ott van a határon. Nem hiszem, hogy lesz gond. A fenyegető vetélés meg szerintem csak "formaság". Ne izgulj, biztos minden rendben van!
2013. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az én papíromra is rá volt írva,problémamentes volt a terhességem.
2013. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráírnak a leletre egy csomó kódot, hogy az oep-től minél több térítést tudjanak kérni az ellátásodért.
2013. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 8-as válaszolónál!
2013. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én papíromon is rajta volt az első labornál, pedig szó sem esett vetélésről. Szerintem ilyen ürüggyel kérik a labort, ez a szokás. Kár ezen idegeskedned!
2013. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!