Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Anyukák SOOOOOOOS?

Kismamák! Anyukák SOOOOOOOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma 15+3 vagyok :) Most pont reggel bementem ak órházba az első vérvételes papíromért ami kb a 12-13 héten volt. 7500 ft ba került. igazából nem tudom mi ez. gondolom talán az afp... A LÉNYEG AZ,H FELÜL AHOL AZ ADATOK VANNAK ODA VAN ÍRVA,H : BNO1......:(O2000) FENYEGETŐ VETÉLÉS.... ez mit jelent????????????? ????? ?????? Ma megyek ugye dokihoz, de ahogy ezt elolvastam sírva fakadtam. Nem vagyok táppénzen sem ....

2013. jan. 3. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem az ultrahangos leleteimen van rajta, hogy "veszélyeztetett terhesség egyéb, ismert okok miatt." Rákérdeztem az orvosnál, azt mondta, ez mindig rajta van, nem kell vele foglalkozni. Gondolom, kell valami alibi, amiért bejárok a klinikára ultrahangra.

Amúgy kb. egyidősek vagyunk, ma vagyok 15 hetes. :)

2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

NE IZGULJ!!!!!!!!!!MINDEN OK!!!!!!!!!

Ezt ráírják és kész,alaptalanul,a 8-as válaszolnak adok igazat.

2013. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, Szegeden minden kismama veszélyeztetett terhes - a fentebb említett okok miatt!
2013. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?Mit mondott?
2013. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen voltam... a 8-as válaszolónak és mindenkinek igaza volt:))) igazábol mondta is,h azok kódok és ha már egyszer kódok nem érti minek írják oda,h mit jelent. mondta,h sokan meghökkentek már ezen :)
2013. jan. 4. 20:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Alátámasztom azt, amit a 8-as írt... Nekem a nőgyógyászom rendszeresen odaírja a papíromra, ha bármilyen általános vizsgálatra megyek (nem vagyok terhes), hogy "alhasi panaszok miatti vizsgálat". Egyszer rákérdeztem, hogy azt miért írják rá, és azt mondta, hogy mert így több pontot kapnak. Ennyi...
2013. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!