Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák! A...

Terhességi cukros kismamák! A második babánál is előjött a magas cukorérték?

Figyelt kérdés
a második babát várom,az elsőnél gond volt-most meg diétázom.csak a 42kilómból nem szeretnék fogyni.mik a tapasztalatok?
2013. jan. 1. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
En meg az elejen elkezdtem merni es mar akkor magas volt. Igy vegig dietaztam masodjara is. Kitartast!
2013. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En az elejetol dietaztam a masodiknal. nem szigoruan, de nagyjabol tartottam a 150 grammos dietat. A 30. hetig tokeletesek voltak a cukor-ertekeim. utana viszont elromlott, uh szigoru dietat tartottam a szulesig.
2013. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másodiknál eleve diétáztam, de már 19 hetesen előjött újra a reggeli magas cukorérték, a 26. héttől még rosszabb lett, de még szigorúbb diétával sikerült elkerülni az inzulint. Amúgy 8 kilót híztam a második terhesség alatt, a babám 3250 gramm lett.
2013. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Masodik terhessegemmel nem jott elo. (elsonel dieta de meg ugy is magas maradt igy gyogyszert kaptam az utolso 12hetre).

Nem dietaztam, sot napi3-4fankot bevagtam. Megis tokeletes volt az osszes ertek. Volt hogy a 2oras ertek egy tizedet sem mozdult az ehgyomrihoz kepest.Szerencsem volt.:)

2013. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat-akkor vigyázok
2013. jan. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!