Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem kapunk túl...

Szerintetek nem kapunk túl sok információt a babáról terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem lenne jobb, ha kevesebbet tudnánk a babáról? Az nagyon jó, hogy láthatjuk az Uh-on és hallhatjuk a szívhangját, de a sok szám, meg rövidítés az őrületbe kerget. Mindig izgulni, hogy jók-e az értékek vagy sem? Vagy a másik baba mekkora és hasonlítjuk a sajátunkhoz. Ha nem egyforma a két baba, akkor amiatt vagyunk idegesek.

Természetesen ha valami baj van,vagy elváltozás akkor szóljon az orvos.


2009. aug. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nagyon is jóó dolog h,mindenről tudunk,mert igen is ennyit elvárok az orvostól,hogy emondja mennyi a fej körfogat stb..nem értem h téged miért zavar ha a babádról teljes tájékoztatást adnak,én öültem neki!!!!!a röviditéseket meg baba könyvekben,interneten megtalálod hogy mi-mit jelent de ha szeretnéd párat beírhatok? szívesen segítek! 6 hós baba anyukája
2009. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat??? Szerintem meg túlságosan is keveset!!! Én szeretnék többet tudni róla.
2009. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy mire gondolsz! Igazából nekem nem sok az infó, mert nem vagyok annyira parázós tipus. Ha a doki azt mondja, hogy minden rendben, akkor nem izgatom feleslegesen azon magam, hogy a netes táblázatok mást mutatnak (mert már írtam valahol: a táblázatok átlagértékek, a dokik, meg az uh gép nagyobb intervallumokban számol, az elmérések miatt, meg amiatt, hogy a baba nagyon gyorsan behozza a lemaradásait).

Azoknak viszont, akik parázósak, tényleg sok lehet az adat, mert ők minden kis eltéréstől megijednek, ami szintén nem tesz jót a babának.

Én egyedül a toxoplazma eredmény miatt aggódom, (ami még nincs meg), mert van macsekunk.


Egyébként tényleg nagyon sok az infó, de valakit ez nyugtat meg, hogy mindent tud a babájáról (aztán egyszer-kétszer rá kell döbbenni, hogy mégsem tud sok mindent, mert elég sok a hiba a számokban, mérésekben.)


Én úgy gondolom, hogy ha már van lehetőség rá, hogy ennyi vizsgálatot csináljanak, inkább tegyék meg. Talán ártani nem árt!

2009. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem olvas utána, az szinte semmit nem tud... ha a dokikon múlna, az égvilágon semmit nem tudnál (tisztelet a kivételnek)

Én nagyon sokat olvastam a terhességről, szülésről, és mikor felvett a doki szülni, megdícsért, hogy ilyen tájékozott kismamát még nem látott... NAgyon jól esett!!

2009. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem örüljetek annak amit otthon az orvosok elmondanak.írországban élek és nincs terhes gondozás az az a házi orvos végzi tehát kimerül vizelet vizsgálat és vérnyomás mérésben 1 ultra hang van 9 hónap alatt az sem kötelező ezt általában az 5.hónapban csinálják a dokim hiába könyörögtem nem intézte el mondvaán az uh nem jó a babának egy vérvizsgálatom volt.senki nem állapítja meg a terhességet és senki nem írja ki a terhesség időpontját az uh-ig vagyis az 5.hónapig kiskönyv sincs szal az otthoni orvosok hidjétek el túl sokat mondanak.
2009. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!