Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobb mint fel oraja folyamatos...

Tobb mint fel oraja folyamatosan kinyomogatja magat a babam illetve motoszkal. Normalis ez? 33 khm

Figyelt kérdés
Sajnos egy hete meg harantfekvesbe volt, nemtudom azota sikerult e befordulnia...
2013. jan. 3. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiperaktív :) szerintem semmi gond nincs...31 hkm
2013. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 omba ***** válasza:

Szerintem nem gond, ha más nincs

(4 gyerekes....)

2013. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahh mas nincs.. De mar egy oraja csinalja.. Az elsonel ilyen nem volt ezert furcsalom. Egy perc alatt 3x rug legalabb.. Tapos tapos tapos rug.. Mocorog :/
2013. jan. 4. 00:07
 4/8 omba ***** válasza:

"Hármaskánál" mi se voltunk biztosak: hal lesz-e, vagy kenguru?

Eleven, eszes csodaszép lány lett! :)

2013. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jaj jot nevettem most koszi :)

fajdogal a szemeremdombom is mar a sok ugralastol :(

remelem megpihen mert kezd megijeszteni, raadasul egesz nagy babanak saccoljak..2 hettel merik nagyobbnak

2013. jan. 4. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni nálunk ez mindennapos produkció :D A fenekét be se tolja csak kifele áll úgy nézek ki mint mikor a nőből kitört az alien :D várom mikor robban ki a feneke a helyéről :D És csak jobb oldalt van nagyon viccesen néz kis és olyan csapásokat tud mérni a bal oldalamra h néha a szemem ki is dülled tőle :D én élvezem nagyon :) Ja és már nekem fejvégű :)

32hkm

2013. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mara Acoma ***** válasza:
Lehet már azon tornázik, hogy megforduljon:) Ne aggódj, tök jó ha ennyit mozog. Én akkor lennék betojva, ha nem érezném, ahogy fészkelődik.
2013. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a megnyugtatast!:) csak azon aggodom h kirugja a burkot ilyenkor, annyira erosen csinalja. A lanyomnal igy indult a szules.. magzatviz szivargas volt az oriasi rugasa utan, igaz a 38. heten :)
2013. jan. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!