Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek sikerült a baba,...

Akinek sikerült a baba, azoknak volt terhességi tünetként, hogy sok sava volt? Iszok folyamatosan, de marja rendesen a torkomat. Lehet köze a babához?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt az elején, viszont akkor már 7 hetes körül voltam!
2012. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen volt az elején a hányinger mellé kedves tünetnek és most a vége felé megint elég sokszor szenvedek vele ( általános probléma ). Nekem a háztartási és korpás keksz segít rajta. Nem tudom,hogy étkezel de próbáld meg kerülni a nagyon fűszeres,csípős ételeket és a koffeintartalmú meg szénsavas italokat mert ezek is nagyon felnyomják a savat. Nekem gyógyszert még nem kellett bevenni rá de úgy tudom a rennie szopogatós tabi használható terhesség alatt illetve a salvus vizet is dícsérik. Boldog Babavárást és jobbulást :-)34hkm
2012. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt. Az első és most a harmadik terhességnél is. Főleg az elején (kb 5. héttől a 13.-ig), de utána is elő-előjött. Teljesen természetes velejárója a várandósságnak. Ne aggódj egyáltalán!

Én semmit nem vettem be - biztos, ami biztos. Mindig mindenhova vittem magammal egy kis dobozban háztartási kekszet. Ha éreztem a savat, megettem 2-3-at. Reggel, mielőtt felleltem, szintén - tartottam egy kis dobozban kekszet az ágyunk mellett is - így néha sikerült elkerülni a reggeli hányást is.

Kitartás! Nekem ez most 3. baba. Már azt éreztem, nem lesz jobb. A 16. hét után sokkal jobb lett. Most félidőn vagyok túl.

2012. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Dec 3-ra nem várom, csak reménykedek h baba van a dologban. Izgulok nagyon, tünetem nem igazán van csak reménykedek!!
2012. nov. 29. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!